JET+ Express – tam, gdzie liczy się czas

, 28 czerwca 2012, 11:21

Facom prezentuje nowy wózek JET+ Express, dostosowany do potrzeb warsztatów zajmujących się szybką obsługą samochodów (fast-fit), umożliwiając zaoszczędzenie czasu i zdrowia w trakcie naprawy. Zawiera uchwyty na koła, agregat do pompowania opon, pięć kółek z hamulcami oraz trzy lub pięć szuflad.

W trosce o zdrowie

Wózek Facom JET+ Express

JET+ Express wyposażony jest w dwa składane uchwyty na koła po każdej stronie. Dzięki temu nie trzeba męczyć się przy zdejmowaniu go z samochodu. Wystarczy obrócić i umieścić koło na wózku na specjalnie zaprojektowanym dla niego uchwycie.

Przemieszczanie wózka ułatwiło umieszczenie go na pięciu kółkach. Także obracanie go, by sięgnąć po potrzebne narzędzie, jest łatwiejsze.

– „Wózek JET+ Express zaprojektowano tak, aby spełniał potrzeby nowoczesnego warsztatu. Jego inteligentna i innowacyjna konstrukcja pozwoli mechanikom zaoszczędzić czas w trakcie rutynowej konserwacji, upraszczając wiele operacji. Facom zawsze uważa, że komfort i bezpieczeństwo użytkownika są najważniejsze, a dzięki zastosowaniu wyjątkowych hamulców w kółkach znacznie zmniejszy się ryzyko urazów pleców.” – powiedział Wojciech Wawiński, Kierownik ds. Marketingu dla Facom Polska.

Oszczędność czasu

Wózek Facom JET+ ExpressWbudowany w wózek agregat do pompowania opon oraz dwa oddzielne elastyczne węże do narzędzi pneumatycznych usprawniają pracę, eliminując konieczność opuszczania stanowiska i rozwijania przewodów.

Szuflady w JET+ Express wysuwają się do końca, zapewniając dostęp do wszystkich narzędzi, są kompatybilne z modułami Facom. Wózek dostępny jest w wersji z trzema (DLS.T1) lub pięcioma (DLS.T2) szufladami.

Więcej informacji o produkcie na stronie www.facom.pl.

Dowiedz się więcej

Nowa seria szczypiec nastawnych Facom
Nowa seria szczypiec nastawnych Facom

Facom wprowadził do oferty nową serię standardowych i półokrągłych szczypiec nastawnych. Ułatwiają naprawę trudno dostępnych części, są o prawie 10 proc. lżejsze od poprzednich modeli, obniżając wysiłek mechanika. Nowy model szczypiec 181 ma zmniejszoną szerokość rozstawu, co daje lepszy dostęp do trudno dostępnych części i zapewnia większą wytrzymałość oraz odporność na wyginanie. Szczypce wyposażone są […]

Solidny wózek Kamasa Tools
Solidny wózek Kamasa Tools

W ofercie Kamasa Tools znalazł się profesjonalny wózek narzędziowy K 6472, charakteryzujący się wszystkimi cechami, które powinny wyróżniać takie narzędzie: funkcjonalnością, trwałością i komfortem użytkowania. Wózek K 6472 jest solidny – jego maksymalna nośność to 550 kg – i mobilny, dzięki dużym kółkom z hamulcami. Siedem szuflad w różnych rozmiarach, o nośności kilkudziesięciu kilogramów, wysuwa […]

Sposób Facom, by nie gubić narzędzi
Sposób Facom, by nie gubić narzędzi

Aby zapobiegać gubieniu narzędzi, Facom wprowadził do oferty gamę narzędzi fluorescencyjnych. Pomysł zrodził się z obserwacji pracy mechaników w lotnictwie, którzy często muszą uzupełniać narzędzia. Problem zaginionych narzędzi nie dotyczy tylko lotnictwa. Zdarza się i wśród mechaników samochodowych. Dlatego firma Facom wprowadziła linię narzędzi fluorescencyjnych emitujących światło pod wpływem lamp ultrafioletowych lub neonowych w ciemnych […]

Nowy wózek Sata w promocyjnej cenie
Nowy wózek Sata w promocyjnej cenie

Firma S-A-M prezentuje nowy produkt na polskim rynku – 5-szufladowy wózek narzędziowy Sata 95121. Do końca października 2012 r. jest dostępny w ofercie promocyjnej. Sata 95121 jest alternatywą dla 7-szufladowego wózka SATA 95107, który zdobył uznanie ze względu na bogate wyposażenie i solidne wykonanie. Oferowana konfiguracja nowego wózka zawiera 150 narzędzi w 6 zestawach szufladowych. […]

Kolejna edycja Katalogu Wyposażenia Warsztatowego Fota
Kolejna edycja Katalogu Wyposażenia Warsztatowego Fota

W Oddziałach Fota S.A. dostępne jest już kolejne wydanie katalogu wyposażenia warsztatowego i chemii warsztatowej znajdujących się w ofercie tej firmy. Katalog zawiera urządzenia i narzędzia warsztatowe czołowych dostawców sprzętu. Oferowane produkty są objęte programem „Sprzęt za złotówkę” Więcej informacji na stronie www.sprzetzazlotowke.fota.pl oraz w oddziałach Fota S.A.  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!