Delphi: Nowe oprogramowanie diagnostyczne

, 27 czerwca 2012, 15:47

Dostępne jest już nowe oprogramowanie diagnostyczne Delphi – edycja na rok 2012 – przeznaczone dla samochodów osobowych, oraz lekkich pojazdów użytkowych.

Co nowego w oprogramowaniu Delphi?

Nowe marki, modele:

  • Do bazy danych CARS dodano markę Porsche; szczegółowa diagnostyka jest dostępna dla modeli: Cayenne 2002-2010, Porsche 911, Boxster i Cayman. 
  • Dodano markę Chevrolet: szczegółowa diagnostyka jest dostępna dla modeli: Captiva, Cruze i Spark, Aveo (II) z lat 2010-2012.
  • Dodano Audi R8, modele z lat 2007-2009. 
  • Dodano nowego Forda Mondeo 2011 – wraz z kompletnym oprogramowaniem dla systemów. 
  • Nowe Audi A6 [11-] jest juz dostępne w bazie danych.


Hamulec postojowy — Kilka modeli BMW, Citroêna, Mercedesa i Renaulta: oprogramowanie zostało zaktualizowane pod względem funkcjonalności – w celu ustawiana hamulca w trybie serwisowym; w niektórych wypadkach możliwa jest wymiana jednostki sterującej hamulca postojowego.  

Resetowanie Serwisu Land Rovera Service – Discovery 4 (10-11), Freelander 2 (07-11), Range Rover (07-11) i Range Rover Sport (06-11) oprogramowanie zostało zaktualizowane, poprzez dodanie funkcji resetowania serwisu. 

Funkcje silnika w Volvo – Przy większym nacisku położonym na rozwój bazy danych dla Volvo, oprogramowanie dla tej marki zawiera teraz pełny funkcjonalny ekwiwalent oryginalnych systemów przeznaczonych dla systemów; obejmuje nawet silniki  DRIVe.

Systemy bezpieczeństwa  – Nowe oprogramowanie umożliwia przeprowadzenie diagnostyki przedniej kamery systemu bezpieczeństwa w samochodach Volvo.  

System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS)  – Oprogramowanie dla samochodów Citroen, Fiat, Peugeot i Renault zostało zaktualizowane poprzez dodanie funkcji śledzenia usterek i konfigurowania systemu TPMS. Dostępne teraz funkcje umożliwiają odczytanie danych i dodanie nowych czujników.

Kalibracja automatycznej skrzyni biegów  – Dostępna jest teraz funkcja kalibrowania automatycznej skrzyni biegów w samochodach Smart. Ta funkcja jest wykorzystywana przy wymianie skrzyni biegów.  

BMW / MINI – Za pośrednictwem identyfikacji wykorzystującej system ISI, oprogramowanie zapewnia pełne pokrycie systemów sterowania silnikiem i układem hamulcowym dla BMW i MINI. Wybór kodu silnika został zastąpiony numerem identyfikacji pojazdu (VIN). Funkcja dekodera VIN została wprowadzona w poprzedniej edycji oprogramowania CARS. 

Inteligentna Identyfikacja Systemów (ISI)  – W oprogramowaniu na rok 2012, Wydanie 2, ta funkcja została zaktualizowana dla samochodów Renault i Fiat. To umożliwia włączenie większej liczby funkcji dla większej liczby modeli.

Rozwój programu to nie tylko nowe modele i funkcje diagnostyczne ale również dodatkowe narzędzia takie jak Dekoder numeru VIN – wpisując numer, system automatycznie wyszukuje model samochodu. W niektórych modelach samochodów możliwe jest również stosowanie Inteligentnego Systemu Identyfikacji (ISI) pozwalającego na pobieranie informacji o numerze VIN ze sterownika. 

Nowe wydanie oprogramowania diagnostycznego Delphi jest dostępne na stronie: http://europe.delphi-dso.com/pl

Dowiedz się więcej

Mikroskopijny tester diagnostyczny tylko w Inter Cars SA
Mikroskopijny tester diagnostyczny tylko w Inter Cars SA

W Inter Cars do wyczerpania zapasów dostępne są testery NanoDiag są dostępne z oprogramowaniem IDC4 Plus CAR Info, fabrycznie oferowanym tylko w najdroższym modelu marki TEXA – Axone 4 CAR. NanoDiag posiadają też oprogramowanie diagnostyczne IDC4 BASIC, które pozwala na odczyt i kasowanie błędów, odczyt parametrów, kodowania i regulacje. Nowoczesny tester diagnostyczny z interfejsem do […]

Zestaw urządzeń Magneti Marelli w promocyjnej cenie
Zestaw urządzeń Magneti Marelli w promocyjnej cenie

Magneti Marelli rozpoczyna promocję, w ramach której oferuje zestaw urządzeń (tester diagnostyczny i stację do obsługi klimatyzacji) w promocyjnej cenie 15 000 zł netto. Specyfikacja urządzeń wchodzących w skład zestawu: Tester diagnostyczny SMART oferowany jest z licencją CAR. Oprogramowanie pozwala na porównywanie odczytywanych parametrów rzeczywistych z wzorcowymi. Funkcja ”analiza usterki” to porady prowadzące mechanika „krok […]

Nowości Delphi na targach Automechanika 2012
Nowości Delphi na targach Automechanika 2012

Delphi Product & Service Solutions zaprezentuje swoje rozwiązania serwisowe oraz nowatorskie produkty na targach Automechanika 2012, odbywających się we Frankfurcie. Firma zaprasza na swoje stoisko wszystkich chętnych do zapoznania się z nową ofertą. Dział Delphi Product & Service Solutions (DPSS) ogłosił, że na targach Automechanika, które odbędą się w dniach 11–16 września 2012 roku zaprezentuje […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!