Coraz bliżej do 12. Targów Inter Cars

, 27 czerwca 2012, 15:20

Już na przełomie sierpnia i września 2012 roku odbędą się 12 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars SA. W ciągu trzech dni na warszawskim lotnisku Bemowo będzie można poznać najnowszą ofertę 170 wystawców. Oczywiście nie zabraknie również wielu atrakcji dla odwiedzających.

Piątek, 31 sierpnia podobnie jak w zeszłym roku będzie dniem dedykowanym największym klientom Inter Cars SA oraz przedstawicielom mediów. W sobotę i niedzielę, 1 i 2 września, Targi będą otwarte dla wszystkich zaproszonych gości.

Wszyscy odwiedzający Targi będą mogli skorzystać z bezpłatnych szkoleń, prowadzonych przez dostawców i ekspertów Inter Cars SA. Zaprezentują oni najnowsze rozwiązania i osiągnięcia technologiczne. Każdy z odwiedzających będzie miał możliwość wyboru szkolenia technicznego lub produktowego zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

Oprócz ekspozycji części zamiennych i wyposażenia warsztatowego, o której pisaliśmy w tym artykule, eksponowana będzie także platforma MotoIntegrator, skierowana do klientów detalicznych. Dzięki niej kierowcy będą mogli kupić części oraz akcesoria motoryzacyjne i od razu zamówić ich montaż w jednym z warsztatów współpracujących z Inter Cars w ramach tego projektu.

Część Targów, która dotychczas funkcjonowała, jako Motor Show, w tym roku będzie udostępniona dla szerokiej publiczności pod nazwą Inter Cars Motor Show. Teren lotniska zamieni się w wielką arenę, na której wystąpią znani sportowcy motoryzacyjni oraz wykonawcy muzyczni i tancerze. Inter Cars Motor Show będzie wydarzeniem, w którym będą mogły uczestniczyć także rodziny gości. Będzie to dla nich doskonała okazja, aby ostatani wakacyjny weekend spędzić na świeżym powietrzu. Wejście na imprezę będzie możliwe za okazaniem biletów sprzedawanych w lipcu i sierpniu.

  

 

Więcej szczegółów na temat Targów już wkrótce będzie można znaleźć na stronie 12targi.intercars.com.pl. Kolejne informacje na temat tegorocznej imprezy oraz przewidywanych atrakcji, jako patron medialny tego wydarzenia będziemy na bieżąco publikować także na naszym portalu. 

W związku z nadchodzącymi Targami, warto przypomnieć sobie, jak bawili się ich uczestnicy na wcześniejszych edycjach tej imprezy. Wielu uczestników zarejestrowało Targi swoimi kamerami i telefonami. Wybraliśmy najpopularniejsze z tych filmów i umieściliśmy je na kolejnych podstronach. Zachęcamy do komentowania i oceniania, które atrakcje z minionych edycji Targów, Państwa zdaniem były najbardziej widowiskowe.


Jerzy Dudek jako pasażer podczas wyścigu Corvette 4×4 z Jet Carem


Pokaz stuntu motocyklowego


Drifting w wykonaniu zawodowców


Pokaz blielizny


Myjnia


Myjnia

Dowiedz się więcej

12 Targi Inter Cars – impreza branżowa i masowa we wrześniu
12 Targi Inter Cars – impreza branżowa i masowa we wrześniu

Organizowane przez Inter Cars 12 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów odbędą się w Warszawie na Lotnisku Bemowo i będą trwały 3 dni (31.08-02.09). Pierwszy dzień (piątek) będzie dniem dedykowanym największym klientom Inter Cars SA oraz przedstawicielom mediów. Będzie to okazja, żeby poznać najnowszą ofertę 170 wystawców, zadać pytania odnośnie produktów, promocji oraz programów […]

Relacja z 11. Targów Inter Cars S.A.
Relacja z 11. Targów Inter Cars S.A.

Tegoroczne, 11. już Targi Inter Cars, po raz pierwszy odbyły się na terenie warszawskiego lotniska Bemowo. Wydarzenie to, jak zwykle, przyciągnęło wielu gości, którzy mogli zapoznać się z nowościami w ofertach 170 wystawców, a nawet zobaczyć z bliska lub przetestować najnowsze rozwiązania czołowych marek oferujących części zamienne i wyposażenie warsztatowe. Każdy z 23 000 gości, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!