Mikroskopijny tester diagnostyczny tylko w Inter Cars SA

, 21 czerwca 2012, 10:58

W Inter Cars do wyczerpania zapasów dostępne są testery NanoDiag są dostępne z oprogramowaniem IDC4 Plus CAR Info, fabrycznie oferowanym tylko w najdroższym modelu marki TEXA – Axone 4 CAR. NanoDiag posiadają też oprogramowanie diagnostyczne IDC4 BASIC, które pozwala na odczyt i kasowanie błędów, odczyt parametrów, kodowania i regulacje.

Nowoczesny tester diagnostyczny z interfejsem do komputera PC lub laptopa umożliwia bezprzewodową diagnostykę pojazdów osobowych i dostawczych. Opcjonalnie dostępne jest też oprogramowanie BIKE.

Promocyjna cena testera NanoDiag to 6900 zł netto.

Szczegółowe informacje o urządzeniu NanoDiag:

  • Zakres diagnozy samochodów osobowych i dostawczych: identyczne z Axone 4 CAR / Navigator TXC / Navigator TXT CAR Axone Direct CAR, Axone Smart CAR.
  • Baza danych: IDC4 Plus CAR Info – niewygasające informacje techniczne typu AUTODATA, zawierająca dane regulacyjne, schematy elektryczne, ustawienia rozrządów, informatory i biuletyny techniczne, filmy instruktażowe oraz zdjęcia poglądowe z opisami czujników i podzespołów itp.
  • Wymiary i waga: 70 x 48 x 24 mm, waga 32 g
  • Indeks: TEX D06410
     

Promocja ograniczona ilościowo, trwa do wyczerpania zapasów. Więcej informacji u handlowców/doradców Inter Cars SA.

 

Dowiedz się więcej

IDC4 CAR – nowe funkcje, szybsza aktualizacja
IDC4 CAR – nowe funkcje, szybsza aktualizacja

TEXA wydała wersję 46.0.0 oprogramowania IDC4 CAR. Zawiera ona istotne nowości, zarówno w zakresie oprogramowania, jak i jego funkcji, m.in. „Generator sygnałów”, który pomaga ustalić, czy usterka ma charakter elektroniczny, czy mechaniczny. Nowe udogodnienia to m.in.: wyszukiwanie pojazdu poprzez wprowadzenie kodu silnika; nowa wersja oprogramowania IDC4 przeznaczona wyłącznie do AXONE 4 o nazwie «Premium», wzbogaconą […]

ShowCar na Fleet Derby
ShowCar na Fleet Derby

19 kwietnia 2012 r. na torze wyścigów konnych na warszawskim Służewcu odbyły się targi Fleet Derby. Wśród firm oferujących produkty i usługi dla branży flotowej, obecny był Motointegrator Flota. Na stoisku nie mogło zabraknąć czarnego Freightlinera z ShowCar. Podczas Ogólnopolskich Derbów Flotowych zaprezentowano blisko 100 samochodów oraz ponad 40 produktów i usług przeznaczonych dla flot […]

Aktualizacja oprogramowania Hella Gutmann do wersji 40
Aktualizacja oprogramowania Hella Gutmann do wersji 40

Dostępna jest kolejna wersja oprogramowania do testerów serii mega macsHella Gutmann. Wersja 40 w języku polskim . Nowa wersja zawiera bazę diagnostyczną rozszerzoną o nowe modele samochodów, umożliwia też drukowanie całkowitego odczytu łącznie z detalami, bez potrzeby ponownej komunikacji z pojazdem. Istotną funkcją, dostępną dla urządzeń mega macs 66, jest oznaczanie poszczególnych modeli żółtym trójkątem, […]

Delphi: Nowe oprogramowanie diagnostyczne
Delphi: Nowe oprogramowanie diagnostyczne

Dostępne jest już nowe oprogramowanie diagnostyczne Delphi – edycja na rok 2012 – przeznaczone dla samochodów osobowych, oraz lekkich pojazdów użytkowych. Co nowego w oprogramowaniu Delphi? Nowe marki, modele: Do bazy danych CARS dodano markę Porsche; szczegółowa diagnostyka jest dostępna dla modeli: Cayenne 2002-2010, Porsche 911, Boxster i Cayman.  Dodano markę Chevrolet: szczegółowa diagnostyka jest […]

Aktualizacja oprogramowania do testera Asian Gold
Aktualizacja oprogramowania do testera Asian Gold

Ukazała się kolejna wersja oprogramowania do urządzenia Magneti Marelli Asian Gold. Wersja 1270 POL obsługuje większość azjatyckich pojazdów, jak Toyota, Nissan, Mitsubishi, Honda, Mazda, Isuzu, Subaru czy SsangYong. Wraz z wersją 1270 POL, oprogramowanie zostało uzupełnione o obsługę nowych systemów i funkcji specjalnych, jak bezprzewodowe usuwanie błędów. Więcej informacji w firmie Magneti Marelli.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 czerwca 2012, 20:10 0 0

Super cacko !!!

Odpowiedz

Anonim, 25 czerwca 2012, 19:42 0 0

za takie pieniądze są ciekawsze sprzęty. jak dla mnie przestrzelona w kosmos idea i cena nei z tej ziemi

Odpowiedz