Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars – relacja

, 20 czerwca 2012, 16:08

„Gala Mistrzów Warsztatu to wydarzenie, które jest podziękowaniem ze strony Inter Cars SA dla najbardziej aktywnych klientów, a przy okazji stanowi wyjątkową okazję do integracji branży motoryzacyjnej” – takimi słowami dystrybutor części z Czosnowa w zaproszeniu zachęcał swoich klientów do udziału w tegorocznej imprezie. Zapraszamy do przeczytania naszej relacji z tego wydarzenia.

Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars w tym roku została zorganizowana w weekend 15-17 czerwca w malowniczym hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Po piątkowym zakwaterowaniu pierwszą atrakcją wieczoru była debata na temat projektu Motointegrator.

Goście uczestniczący w debacie mogli czynnie brać udział w dyskusji wyrażając swoje opinie za pomocą specjalnych pilotów do głosowania.


Po krótkiej przerwie przyszła kolej na pierwszą podczas Gali gwiazdę muzyczną. Na scenie w piątkowy wieczór wystąpił Maciej Maleńczuk.

Następny dzień rozpoczął się aktywnie kolejnymi panelami dyskusyjnymi na temat Motointegratora. Tym razem w bardziej kameralnym gronie przedstawiciele warsztatów mogli dowiedzieć się wszelkich szczegółów na temat nowej odsłony internetowego projektu Inter Cars.

W Hotelu Gołębiewski zagospodarowano także miejsce na część wystawienniczą dla dostawców Inter Cars oraz projektów własnych dystrybutora. 

W między czasie osoby towarzyszące gości mogły korzystać z dodatkowych atrakcji. Jedną z nich bez wątpienia była obecność Jerzego Dudka w strefie Castrol Fan Zone.

W sobotę odbywał się ważny dla polskiej reprezentacji oraz kibiców mecz piłkarski Euro 2012 w którym nasi piłkarze zmierzyli się z Czechami. Tuż przed spotkaniem i emocjami piłkarskimi i nastroje gości zadbał kabaret Neo-Nówka.

Podczas meczu atmosfera była bardzo gorąca co widać chociażby na poniższym zdjęciu.

Po zakończonym meczu emocje jednak nie opadły, ponieważ po godzinie 23 na scenie rozpoczęło się wydarzenie na które chyba wszyscy czekali – losowanie 3 dodatkowych samochodów Ford Fiesta ufundowanych dla klientów przez firmy Bosch Castrol i Ruville.

W trakcie Gali wręczono 12 nagród głównych, którymi były samochody Ford Fiesta wraz z bonami paliwowymi. 9 pojazdów trafiło do warsztatów i sklepowarsztatów, które osiągnęły najlepsze wyniki w konkursie Gala Mistrzów Warsztatu, zaś 3 rozlosowano wśród uczestników imprezy w Kapraczu. Poniżej lista zwycięzców.

Miejsce Nagrody odbierali Zwycięski warsztat
Wręczenie nagród w kategorii: Najlepszy warsztat i warsztat ze sklepem obsługujący pojazdy ciężarowe oraz firmy transportowe
1. Roman Bednarski PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE  "RO-JA-TRANS" SP. Z O.O.
2. Andrzej Stankiewicz "AJGA" STANKIEWICZ SP. J
3. Andrzej Ciok N.S.C. TRUCK – ANDRZEJ CIOK
Wręczenie nagród w kategorii: Najlepszy sklep z warsztatem obsługujący pojazdy osobowe
1. Grażyna Sarbinowska AUTO-CZĘŚCI  GRAJKA -GRAŻYNA SARBINOWSKA
2. Tomasz Bucior INTER AUTO – TOMASZ BUCIOR
3. Tadeusz Sarbinowski MECHANIKA I BLACHARSTWO POJAZDOWESP. J TADEUSZ SARBINOWSKI I  ZDZISŁAW SARBINOWSKI
Wręczenie nagród w kategorii: Najlepszy warsztat obsługujący samochody osobowe
1. Ryszard Prais, Przemysław Prais MECHANIKA I ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA – RYSZARD PRAIS
2. Joanna Marczuk AUTO EXPRES – JOANNA MARCZUK
3. Tomasz Kuciński TOM-CAR – TOMASZ KUCIŃSKI
Losowanie 3 samochodów ufundowanych przez sponsorów: BOSCH, CASTROL, RUVILLE
1. Maciej Kret TRANS MAK SP. J – EWA KRET ANDRZEJ KRET
2. Robert Włodarczyk PPHU ROBMAR
3. Jarosław Rogaczewski PHU JAR-POL – JAROSŁW ROGACZEWSKI

Na zakończenie tego pełnego wrażeń wieczoru na scenie wystąpił zespół Perfect.

Dowiedz się więcej

Gala Mistrzów Warsztatu już 14-16 czerwca
Gala Mistrzów Warsztatu już 14-16 czerwca

Już za kilka dni odbędzie się uroczysta Gala Mistrzów Warsztatu organizowana przez Inter Cars, specjalnie z myślą o najlepszych klientach firmy. Oprócz licznych atrakcji, na gości czeka także wiele korzyści biznesowych. Gala Mistrzów Warsztatu 2013 – ,,W tym roku Galę rozpoczniemy debatą, podczas której będziemy poszukiwać odpowiedzi na pytanie o przyszłość rynku motoryzacji i usług […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 22 czerwca 2012, 18:43 0 0

a czy przypadkiem hotel ten w Karpaczu nie jest przypadkiem samowolą budowlaną ?

Odpowiedz

Anonim, 25 czerwca 2012, 9:17 0 0

jest, ma dwa pietra za dużo ;)

Odpowiedz

Anonim, 28 czerwca 2012, 14:18 0 0

info sprzed roku .
Minister kultury nie zgodził się na dokonanie zmian w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Karpacza, aby zalegalizować samowolę budowlaną inwestora.
Konflikt wokół hotelu wybuchł po tym, jak wyszło na jaw, że budynek jest o blisko 4,5 metra wyższy niż zezwala miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Władze Karpacza, miasta w całości wpisanego do rejestru zabytków, próbowały wprowadzić zmiany w planie, ale nie zgodził się na to wojewódzki konserwator zabytków z Jeleniej Góry. Teraz jego opinię podtrzymał minister kultury i dziedzictwa narodowego.

- Decyzja ministra świadczy o tym, że wciąż żyjemy w państwie prawa - mówi Wojciech Kapałczyński, jeleniogórski konserwator zabytków. - Od początku oczekiwałem, że sprawy potoczą się w ten sposób. Nie można przecież sankcjonować zmian w planie, który był podstawą do wydania pozwolenia na budowę. Byłoby to równoznaczne ze złamaniem prawa. Otwartym pozostaje natomiast pytanie, jak zachowa się pan Gołębiewski.

Tadeusz Gołębiewski nie zamierza się poddać: - Nie będę postępował pochopnie. Moi prawnicy już szukają takiego rozwiązania problemu, aby nie trzeba było niczego burzyć. Tym razem zadbam jednak, aby wszystko odbywało się zgodnie z prawem. Nie dam tej satysfakcji moim przeciwnikom i nie będę łamał przepisów.

Na dostosowanie obiektu do zapisów planu inwestor ma czas do końca roku. Wtedy bowiem wygasa pozwolenie na warunkowe użytkowanie części budynku, które uzyskał w grudniu.

- Jeżeli do tego czasu hotel nie zostanie obniżony do przepisowej wysokości, inwestor nie otrzyma zgody na użytkowanie całości budynku - tłumaczy Jacek Radwan, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego z Jeleniej Góry, który wydał zgodę na częściowe użytkowanie. - Wówczas pozostaje mu albo zamknąć hotel, albo płacić wysokie kary za działanie niezgodnie z prawem. Myślę, że w tej sytuacji pan Gołębiewski powinien być zainteresowany rozwiązaniem tego problemu.

Obecnie hotel już pracuje i przyjmuje gości, ale nadal trwa jego wykańczanie. Otwarte jest mniej więcej 10 procent budynku: 120 pokoi, dwie restauracje, kotłownia i część Parku Wodnego "Tropikana". Początkowo inwestor zapowiadał, że obiekt zostanie w całości otwarty w styczniu. Niedawno wycofał się jednak z tego pomysłu ze względu na przejściowe problemy finansowe i przesunął otwarcie na czerwiec.

Więcej... http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,8926284,Hotel_Golebiewski_musi_byc_obnizony_o_dwa_pietra.html#ixzz1z5cDldSK

Odpowiedz