KYB oficjalnie na Ukrainie

, 19 czerwca 2012, 12:43

W Kijowie utworzono Przedstawicielstwo KYB, dziewiąte biuro handlowe firmy w Europie. W ten sposób KYB Europe chce zwiększyć swój udział w jednym z najbardziej obiecujących rynków w Środkowej i Wschodniej Europie, a także poprawić komunikację i jakość obsługi klienta.

Dyrektorem przedstawicielstwa został Wiaczesław Lomeiko, od kilku lat związany z KYB Europe na tamtejszym rynku. Zespół uzupełniają dwie osoby pracujące w kijowskim biurze, których głównym zadaniem będzie wsparcie aktywności marketingowych oraz ochrona prawna oryginalnych produktów KYB.

– „To ważny etap dla KYB, wpisujący się w długofalową strategię firmy aspirującej do miana dostawcy numer jeden w całej Europie.” – powiedział prezes KYB Europe. – „Jestem przekonany, że przyniesie to wiele korzyści zarówno ukraińskiemu rynkowi części, jak również światowej jakości produktom KYB” – dodał.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 21 czerwca 2012, 10:50 0 0

Polska się powoli wypala na rynku amortyzatorów, bo drogi mamy coraz lepsze. A Ukraina pod tym względem przypomina Polskę z pierwszej połowy lat 90-tych, więc za kilka lat odbiorą nam palmę pierwszeństwa w statystykach sprzedaży amortyzatorów w Europie.

Odpowiedz