Wyróżnienie firmy Cummins dla Techmot Sp. z o.o.

, 15 czerwca 2012, 15:10

Firma Cummins Turbo Technologies, produkująca turbosprężarki marki Holset, wyróżniła Techmot Sp. z o.o. tytułem Europejskiego, a także Światowego Dystrybutora Cummins Turbo Technologies Roku 2012. Techmot był już wcześniej nagradzany na poziomie europejskim, ale tegoroczne wyróżnienie jest dla tej firmy pierwszym na szczeblu światowym.

Zdobywcy obu tytułów zostali wybrani na podstawie efektów osiągniętych w 2011 roku w takich dziedzinach jak: budowanie świadomości marki, obsługa i sprzedaż, plan zakupu, inwentarz i innych usług. Techmot zawdzięcza wyróżnienie tytułem Światowego Dystrybutora całokształtowi swojej działalności jako oficjalnego dystrybutora, a szczególnie pracy włożonej w rozpowszechnianie marki Holset na Polskim rynku.

– „Bardzo cieszę się z tej nagrody. Myślę, że zawdzięczamy swój sukces przede wszystkim naszemu zaangażowaniu jako zespół. Każdy członek załogi ma wkład w ten sukces, czy to sprzedawca, czy pracownik magazynu.” – powiedział pan Zdzisław Puziuk, Prezes Zarządu Techmot Sp. z o.o. – „Zawsze szukamy różnych sposobów reklamowania naszych produktów. Ponadto, nasi klienci zawsze mogą liczyć na szybką odpowiedź naszych doradców, a także uzyskać informacje o dostępności produktów. Sądzę, że wszystkie te czynniki składają się na satysfakcję naszych klientów oraz ich chęć do zakupu kolejnych części.” – dodał Prezes Zarządu Techmot.

Techmot, założony w 1994 roku, jest oficjalnym dystrybutorem Holset od 2002 roku. 44 osoby pracują w magazynie centralnym o powierzchni 1350 mkw. Doświadczenie i zaangażowanie kadry pozwala na utrzymanie odpowiedniego zapasu produktów. Dobre relacje z firmami logistycznymi gwarantują darmową dostawę do dowolnego miejsca w kraju w ciągu 24 godzin. Władze Techmotu przekonują, że sukces zawdzięczają ciągłemu dążeniu do rozwoju poprzez inwestycje w ludzi i infrastrukturę.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!