Klienci Inter Parts odkryli uroki Afryki

, 14 czerwca 2012, 14:53

Zakończyła się akcja promocyjna marki Bosch w firmie Inter Parts. Nagrodą był wyjazd dziesiątki klientów do egzotycznej Kenii.

W ramach promocji produktów marki Bosch pn. „Poznaj Afrykę”, która odbyła się w pierwszym kwartale roku najlepsi klienci wygrali tygodniowy wyjazd do Kenii. Organizatorzy przygotowali m.in. pobyt w luksusowym hotelu w pobliżu jednej z najbardziej atrakcyjnych plaż w Afryce, safari w słynnym parku Tsavo oraz nurkowanie na rafie koralowej.

Zgodnie z oczekiwaniami największe wrażenie zrobił pobyt w parku Tsavo. Uczestnicy mieli okazję spędzić noc w afrykańskiej dżungli, w specjalnych domach na palach chroniących przed dziką zwierzyną.

 

Firma Inter Parts zapowiada kolejną edycję akcji promocyjnej marki Bosch połączonej z wyjazdem w egzotyczne miejsce w przyszłym roku. 

 

 

Dowiedz się więcej

Akcja promocyjna „Poznaj Afrykę!” w Inter Parts
Akcja promocyjna „Poznaj Afrykę!” w Inter Parts

Piękna przyroda, ogromne przestrzenie sawann i dzikie zwierzęta – tak zapowiada się II edycja akcji promocyjnej Inter Parts prowadzonej z marką Bosch. Po przygodach dalekiego Wietnamu w 2011 roku, w tym roku dystrybutor proponuje swoim 10 najlepszym klientom wyjazd do Kenii. Dodatkowo przygotowane zostały atrakcyjne nagrody dla kolejnych uczestników. W promocji trwającej od 2 stycznia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 17 czerwca 2012, 23:06 0 0

"dziesiątki klientów":)

Odpowiedz