Gala Mistrzów Warsztatu już w ten weekend

, 13 czerwca 2012, 15:33

Tegoroczna Gala Mistrzów Warsztatu, cykliczne wydarzenie organizowane od 5 lat przez
Inter Cars SA, odbędzie się już w najbliższy weekend 15-17 czerwca. Nowe oblicze Motointegrator.pl, cenne nagrody, koncerty oraz możliwość wspólnego obejrzenia meczu Polska-Czechy to tylko nieliczne z atrakcji dostępnych dla gości Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Szczegółowe informacje o imprezie można znaleźć w specjalnym wydaniu Wiadomości IC.

W zeszłym roku głównymi nagrodami w promocji były samochody marki Skoda Roomster i Octavia RS – tym razem Inter Cars dla swoich klientów przygotował aż 12 Fordów Fiesta, oraz wiele nagród dodatkowych. Zanim jednak auta zostaną przekazane zwycięzcom, goście będą mogli uczestniczyć w debatach i konsultacjach poświęconych serwisowi Motointegrator.pl, spotkaniach biznesowych oraz koncertach i dyskotekach.

 

Na scenie pojawią się muzyczni wykonawcy – Maciej Maleńczuk i zespół Perfect – oraz kabaret Neo-Nówka. Sobotni wieczór galowy poprowadzą znana z programu "Taniec z Gwiazdami" Iwona Pavlović oraz Dyrektor Marketingu Inter Cars Radosław Grześkowiak.

Organizatorzy poświęcą dużo uwagi projektowi Motointegrator.pl – w trakcie specjalnej debaty zostaną przedstawione korzyści płynące z dołączenia do tego przedsięwzięcia. Oprócz Motointegratora, Inter Cars przedstawi inne swoje projekty, m.in. centra szkoleniowe Showroom i Dieselroom.

Więcej informacji o Gali Mistrzów Warsztatu można znaleźć w poniższym e-wydaniu specjalnym  Wiadomości IC.

Do zobaczenia w Karpaczu! Już w przyszłym tygodniu opublikujemy naszą relację z tego wydarzenia. 

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 14 czerwca 2012, 21:45 0 0

Ciekawe czy opowiedzą swoim klientom na gali o tym jak sprzedają w cenach hurtowych detaliście.

Odpowiedz

Anonim, 16 czerwca 2012, 14:46 0 0

Zazdrośnik, co? Nie załapałeś się na wyjazd?

Odpowiedz

Anonim, 18 czerwca 2012, 20:33 0 0

Byłem. I chyba pierwszy raz z rozmów z pracownikami IC (nie szeregowymi) wyczułem, że źle się dzieje. Chyba wielkość ich przerosła. Nie zazdroszczę.

Odpowiedz

Anonim, 18 czerwca 2012, 20:44 0 0

A że tak się spytam, w jakim sensie? Jako pracownik wolałbym wiedzieć czy czas się zmywać.

Odpowiedz