Nowe tarcze Zimmermanna do BMW i Mini

, 13 czerwca 2012, 11:18

Firma Otto Zimmermann wprowadziła do produkcji nowe pozycje lakierowanych tarczy hamulcowych. Z ciekawych nowości warto zwrócić uwagę, że pojawiły się między innymi tarcze do najnowszego BMW serii 1 F20, BMW serii 3 F30 Mini Coopera S i Coopera Works w nadwoziu standardowym, Cabrio, Clubman, Coupe i Roadster.

Lista nowych referencji wraz z numerami oryginalnymi dostępna jest w załączniku.

Dowiedz się więcej

Nowości w sportowych tarczach Zimmermanna
Nowości w sportowych tarczach Zimmermanna

Firma Otto Zimmermann wprowadziła do produkcji nowe pozycje sportowych lakierowanych tarczy hamulcowych. Z ciekawych nowości pojawiły się między innymi nawiercane tarcze do Opla Insigni 2.0 Turbo 4×4, Mercedesa klasy M i GL oraz Chevroleta Captiva. Lista nowych referencji wraz z numerami oryginalnymi znajduje się w załączniku.

Tarcze sportowe MaXgear w AP SA
Tarcze sportowe MaXgear w AP SA

Asortyment tarcz hamulcowych Auto Partner SA poszerzył się o 30 nowych referencji tarcz sportowych MaXgear. Otwory i nacięcia wykonano w celu poprawy odprowadzania ciepła i oczyszczania z osadów. Tarcze są przeznaczone m.in. do pojazdów: BMW E39, Opel Corsa, Ford Mondeo, Honda Civic, VW Golf, VW Passat.   Szczegóły w załączonej grafice i firmie Auto Partner […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!