Promocja pięciu grup produktowych Bosch

, 12 czerwca 2012, 10:40

W Focie trwa promocja pięciu grup produktowych Bosch – hamulców, filtrów, świec iskrowych, wycieraczek i pasków. Skumulowane zakupy towarów objętych akcją będą nagradzane kombinezonami, banerami oraz bonami:

  • 1 000 zł netto – kombinezon z logotypami Bosch, Fota,
  • 2 500 zł netto – 2 x kombinezon (j.w.) + baner z logo Bosch (wymiary: 2 x 1m),
  • 3 500 zł netto – 3 x kombinezon (j.w.) + baner z logo Bosch (wymiary: 2 x 1m),
  • 5 000 zł netto – bon na zakup elektronarzędzi Bosch o wartości 500 zł, do wykorzystania w rekomendowanych punktach sprzedaży.

Promocja trwa od 1 czerwca do 31 lipca 2012 r.

Nagrody otrzymają Klienci nie posiadający zadłużenia płatniczego względem Fota. Akcja nie jest kierowana do klientów zagranicznych.
Więcej informacji w oddziałach Fota S.A.
 

Dowiedz się więcej

Wyprzedaż w Focie
Wyprzedaż w Focie

W Focie trwa wyprzedaż kilkudziesięciu tysięcy indeksów. Ceny detaliczne objęte ofertą są niższe od pierwotnych nawet o połowę. W załączonej ulotce prezentowana jest część oferty wyprzedażowej, zawierająca m.in. amortyzatory, filtry, łączniki stabilizatora, świece żarowe i wycieraczki. Z pełną wersją oferty można zapoznać się w oddziałach Fota S.A.  

Sportowe promocje w AP SA
Sportowe promocje w AP SA

W czerwcu w Auto Partner SA będą trwały dwie promocje, które szczególnie zainteresują miłośników sportu – do wygrania między innymi piłki Tango 12 i fanfary ciśnieniowe. Asortyment objęty promocjami to filtry i paski Bosch oraz elementy układu hamulcowego MaXgear. Promocja filtrów i pasków Bosch Każdy jednorazowy zakup filtrów i pasków Bosch w okresie trwania promocji, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 12 czerwca 2012, 18:53 0 0

fajna promocja, widać że Fota się rozwija

Odpowiedz

Anonim, 12 czerwca 2012, 20:28 0 0

haha fota od dawna upada powoli powoli kona :) rozwiają się inne firmy oni się cofają :)

Odpowiedz