Polska strona internetowa ZF już dostępna

, 11 czerwca 2012, 12:36

W czerwcu br. uruchomiona została polskojęzyczna wersja strony internetowej koncernu ZF Friedrichshafen AG. Strona umożliwia zapoznanie się z produktami i usługami firmy ZF, w tym z kompleksową ofertą marek SACHS, Lemförder oraz ZF Parts.

Zrzut ekranu polskiej strony ZFPolska wersja korporacyjnej strony internetowej ZF dostępna jest pod adresem www.zf.com/pl. Za jej pośrednictwem można śledzić wszystkie bieżące informacje o produktach, rynkowych nowościach oraz wydarzeniach związanych z koncernem ZF, a także zapoznać się z jego bogatą historią i doświadczeniem.

Umieszczona na stronie zakładka „Nasze marki” przenosi użytkownika na polskojęzyczne strony marek SACHS, Lemförder oraz ZF Parts. Dostępne są na nich m.in. praktyczne instrukcje i porady montażowe dotyczące najpopularniejszych grup produktów. Dodatkowo, strona marki SACHS zawiera szczegółowe informacje o koncepcie Original SACHS Service, w tym wyszukiwarkę warsztatów partnerskich OSS w Polsce.

Strona korporacyjna oraz strony poszczególnych marek umożliwiają również bezpośredni dostęp do stale aktualizowanego katalogu WebCat. Znajduje się w nim kompletna oferta firmy ZF.

 

Dowiedz się więcej

Ciężarówka szkoleniowa ZF Services odwiedziła Śląsk
Ciężarówka szkoleniowa ZF Services odwiedziła Śląsk

Kilka tygodni temu, pierwszy w tym roku ciężarówka szkoleniowa ZF zawitała na południu Polski. W ubiegłym roku, firma ZF Services rozbudowała ofertę szkoleniową skierowaną do pracowników branży motoryzacyjnej. Zostały do niej wprowadzone m.in. szkolenia poświęcone napędom elektrycznym i hybrydowym. Taki zakres szkoleń jest kontynuowany również obecnie. W 2011 roku, w 41 krajach świata, tylko w […]

ZF zwiększa swoją ofertę
ZF zwiększa swoją ofertę

Podczas wrześniowych targów Automechanika we Frankfurcie, firma ZF zaprezentowała liczne nowości produktowe. Portfolio oferty powiększy się łącznie o ponad 1000 nowych produktów, co stanowi wzrost o 20% w ciągu ostatnich dwóch lat. ZF Services obecnie skupia się m.in. na poszerzeniu oferty części do pojazdów marek azjatyckich, ponieważ ich wytwórcy stanowią obecnie ponad połowę z czołowych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!