Dwie kultury, światowy zasięg

, 11 czerwca 2012, 10:15

NTN-SNR Automotive Aftermarket stał się w przeciągu kilku lat jednym z najważniejszych graczy na europejskim rynku samochodowych części zamiennych. Czerpiąc z kultury europejskiej i azjatyckiej, NTN-SNR oferuje swoim klientom oryginalne części odpowiednie zarówno do pojazdów europejskich (VW, Fiat, Ford, Opel, Renault, Mercedes), jak i do azjatyckich (Honda, Toyota, Nissan, Suzuki, Subaru, Mitsubishi).

NTN-SNR Europe, należący do grupy NTN Corporation, trzeciego producenta łożysk na świecie, jest dziś uznanym specjalistą w dziedzinie samochodowych elementów obrotowych.

Silne punkty

Celem NTN-SNR jest dostarczanie klientom globalnych rozwiązań.

Dlaczego globalnych? Ponieważ NTN-SNR wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dostarczając produkty do wszelkich zastosowań w pojazdach (koła, rozrząd, zawieszenie, skrzynia biegów, sprzęgło…) w wielu miejscach na świecie: w Europie, Azji, obu Amerykach i nie tylko.

Koła:

NTN-SNR jest pomysłodawcą systemu ASB® (Active Sensor Bearing), technologii umożliwiającej funkcjonowanie wszystkich układów inteligentnych w pojeździe: ABS, ESP, wspomaganie ruszania na wzniesieniu, czy nawigacja. Obecnie wszystkie nowe samochody są wyposażone w ten system.

Upowszechnienie jego wykorzystania otwiera bardzo szerokie perspektywy dla sektora samochodowych części zamiennych.

Produkty NTN są bardzo ważnymi elementami we wszystkich pojazdach azjatyckich i niektórych europejskich (VW, Mercedes). Zajmujemy też czołową pozycję w Europie w dziedzinie łożysk kół.

Rozrząd silnika

NTN-SNR jest wyłącznym dostawcą pierścieni tłokowych na rynek elementów montowanych fabrycznie. Nasi klienci korzystają z tej wyłączności, oferując oryginalne elementy zakupione bezpośrednio ze źródła.

NTN-SNR ma znaczny udział w rynku elementów montowanych fabrycznie w silnikach standardowych grupy VW i innych niemieckich samochodach.

Zawieszenie

NTN-SNR produkuje łożyska zawieszenia i ma w katalogu ponad 300 rodzajów łożysk, układów zawieszenia i zestawów drążków zawieszenia. Nasza oferta dla pojazdów europejskich jest najszersza w Europie.

Jeśli chodzi o elementy montowane fabrycznie, NTN-SNR dostarcza również części największym producentom samochodów: BMW, FIAT, RENAULT, PSA, Hyundai, Kia, Porsche, Opel…

Niezwykle szeroka oferta

Każdego roku NTN-SNR poszerza swoją ofertę o blisko 500 artykułów różnego typu. Oczywiście wciąż naszą specjalnością pozostają elementy obrotowe, w której to dziedzinie stale zachowujemy najwyższą jakość, szczególnie w następujących sektorach:

 • koła (łożyska pojedyncze, zestawy do kół, tarcze hamulcowe z wbudowanym łożyskiem)
 • rozrząd i akcesoria
 • zawieszenie (łożyska pojedyncze, zestawy łożysk przednich i tylnych, zestawy drążków zawieszenia)
 • skrzynie biegów (łożyska skrzyni biegów)
 • sprzęgła (łożyska oporowe)
 • klimatyzacja (łożyska klimatyzacji)


Usługi dla klientów NTN-SNR

NTN-SNR proponuje swoim klientom wiele rodzajów usług: informacje techniczne, witryna internetowa, składanie zamówień przez Internet, katalogi, poszerzenie oferty, ekspertyza techniczna… a wszystko po to, aby zapewnić klientowi dodatkową wartość, której oczekuje on od specjalistów.

 • Możliwość bezpośredniego sprawdzenia na naszej witrynie internetowej rozszerzeń oferty 4 razy do roku (możliwe pobranie).
 • Informacje techniczne: porady w zakresie montażu/demontażu, ostrzeżenia przed kopiami części.
 • Specjalny katalog internetowy samochodowych części zamiennych NTN-SNR.
 • Składanie zamówień przez Internet z możliwością sprawdzenia stanów magazynowych dostępnych dla klientów.
 • Analiza przyczyn usterek.
 • Produkty do konserwacji.
 • Szkolenia przeznaczone dla dystrybutorów oraz pracowników stacji obsługi.
 • Ekspertyza dotycząca części w razie problemów lub podejrzeń o fałszerstwo – nasi eksperci analizują łożyska, w razie potrzeby dojeżdżają.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!