Nowa linia olejów motocyklowych Ravenol

, 6 lipca 2020, 9:53

Motocykl wymaga dużej uwagi i odpowiedniej opieki, dlatego w trosce o fanów jednośladów RAVENOL wprowadza grupę w pełni syntetycznych olejów motocyklowych serii Racing 4-T Motobike na bazach PAO/Ester wzmocnionych technologią USVO, dedykowanych do zastosowań wyczynowych.

Seria RAVENOL Racing 4-T Motobike z technologią USVO wykorzystuje syntetyczne oleje bazowe grupy IV i V, tak zwane polialfaolefiny (PAO) i estry, które mają lepsze właściwości w porównaniu z konwencjonalnymi olejami bazowymi.

W porównaniu z olejami konwencjonalnymi, te oleje bazowe oferują lepsze właściwości w niskich temperaturach, a także znacznie wyższą stabilność utleniania, co staje się widoczne przy wydłużonych okresach wymiany oleju. Oleje w tej technologii charakteryzują się większą stabilnością ścinania, tj. stabilniej utrzymują poziom lepkości, ponieważ nie zastosowano w nich dodatków poprawiających lepkość (polimery, tworzywa sztuczne), które degradując się w czasie pracy obniżałyby lepkość oleju oraz generowałyby powstawanie zanieczyszczeń w silnikach. Technologia USVO zapewnia również, że film olejowy jest stabilny i ma wysoką zdolność pochłaniania ciśnienia (pracy pod wysokim obciążeniem).

Produkty RAVENOL Racing 4-T Motobike zapewniają ochronę silnika dzięki ograniczeniu tarcia i tworzenia się zanieczyszczeń oraz dłuższym okresom między wymianami oleju.

Dodatkowo wprowadzany jest do oferty specjalny dodatek do paliwa oraz koncentrat czyszczący do silnika. Oleje serii Racing 4-T Motobike zostały poddane testom i uzyskały Aprobaty JASO MA2.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!