Części rolnicze w Inter Cars

, 5 czerwca 2012, 16:08

Dynamiczny rozwój rynku Agro w Polsce, wiążący się ze zmianami w strukturze parku maszynowego, spowodował zapotrzebowanie na części i materiały eksploatacyjne do pojazdów i maszyn rolniczych zachodnich marek. Inter Cars podąża za tymi zmianami i dostosowuje do nich swoją ofertę.

Inter Cars współpracując z największymi producentami części na świecie w krótkim okresie czasu może znacznie poszerzyć swoją ofertę o asortyment AgroNa początku swoją uwagę Inter Cars SA skupi na pojazdach silnikowych, jak ciągniki rolnicze i kombajny. Już teraz w ofercie firmy znajdują się filtry, paski, oleje i płyny, armatura wtryskowa, sprzęgła, akumulatory oraz wyposażenie warsztatów.

 

Dowiedz się więcej

ShowCar Inter Cars SA bije rekordy
ShowCar Inter Cars SA bije rekordy

Projekt ShowCar spotkał się z dużym zainteresowaniem mechaników. W samych Puławach odbyło się 7 szkoleń, w których wzięło udział 349 osób. Oprócz szkoleń, goście mieli okazję zobaczyć ekspozycję narzędzi i wyposażenia warsztatowego, a także pochwalić się swoimi jedno- i dwuśladami podczas imprezy towarzyszącej. Z końcem marca w szkoleniach ShowCar wzięło udział ponad 1000 osób. Na […]

Bogaty dodatek do Wiadomości Inter Cars SA
Bogaty dodatek do Wiadomości Inter Cars SA

Wraz z marcowym numerem dwumiesięcznika „Wiadomości Inter Cars SA” dostępny jest już najnowszy dodatek handlowy „Wyposażenie Warsztatów” liczący aż 100 stron. Można w nim znaleźć wszystko, co potrzebne w warsztacie – od narzędzi ręcznych i testerów, poprzez podnośniki i urządzenia do pomiaru geometrii, narzędzia blacharsko-lakiernicze, po zabudowy, moduły i inwestycje pod klucz. W dodatku można […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 czerwca 2012, 9:42 0 0

pewnie wszystko,oprócz krajówki

Odpowiedz

Anonim, 14 czerwca 2012, 21:38 0 0

następnym krokiem będą części do lokomotyw i parowozów :)

Odpowiedz