Wyprzedaż w Focie

, 5 czerwca 2012, 13:01

W Focie trwa wyprzedaż kilkudziesięciu tysięcy indeksów. Ceny detaliczne objęte ofertą są niższe od pierwotnych nawet o połowę.

W załączonej ulotce prezentowana jest część oferty wyprzedażowej, zawierająca m.in. amortyzatory, filtry, łączniki stabilizatora, świece żarowe i wycieraczki.

Z pełną wersją oferty można zapoznać się w oddziałach Fota S.A.
 

Dowiedz się więcej

Promocja MANN-FILTER w Focie
Promocja MANN-FILTER w Focie

Skumulowane zakupy produktów MANN-FILTER w oddziałach Fota S.A. do końca lipca będą nagradzane kombinezonami roboczymi, bonami zakupowymi oraz banerami i flagami MANN-FILTER. Suma zakupów w okresie trwania promocji, mieszcząca się w danym przedziale kwotowym, premiowana jest następującymi nagrodami: 1 000-2 500 zł netto – dwuczęściowy kombinezon roboczy 2 501-5 000 zł netto – bon zakupowy PDtools o wartości 100 […]

Promocja pięciu grup produktowych Bosch
Promocja pięciu grup produktowych Bosch

W Focie trwa promocja pięciu grup produktowych Bosch – hamulców, filtrów, świec iskrowych, wycieraczek i pasków. Skumulowane zakupy towarów objętych akcją będą nagradzane kombinezonami, banerami oraz bonami: 1 000 zł netto – kombinezon z logotypami Bosch, Fota, 2 500 zł netto – 2 x kombinezon (j.w.) + baner z logo Bosch (wymiary: 2 x 1m), 3 500 zł […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 5 czerwca 2012, 22:47 0 0

tam już wszystko wyprzedają ... przed zamknięciem

Odpowiedz

Anonim, 6 czerwca 2012, 9:01 0 0

oprócz części sprzedają też expom, spółki zagraniczne.. tylko kto to kupi?

Odpowiedz

Anonim, 6 czerwca 2012, 9:08 0 0

Pootwierali oddziały , poodbierali warsztatowców teraz się zamykają - i dobrze - niech te warsztaty pozamykają się razem z nimi - ile można sprzedawać po zawyżonych cenach

Odpowiedz

Anonim, 6 czerwca 2012, 9:15 0 0

Kiedyś (10-12 lat temu) byłem częstym gościem Foty. Ceny i dostępność części były do przyjęcia. Później wszystko zaczęło się psuć. Konkurencja obniżała ceny a Fota podnosiła, zaczęły pojawiać się braki w magazynach, aż przestałem tam zaglądać. Nawet firmowe auta dowożące towar do klientów, które niemal codziennie widziałem na ulicach, znikły całkowicie. Teraz jak czasami do nich zadzwonię po jakąś część to najczęściej słyszę - nie ma, albo cena z kosmosu.
Nie wiem jak wygląda to w innych miastach i oddziałach, ale tu gdzie ja mieszkam Fota już jest blisko dna. Kolejne 50% obniżki towarowe tylko potwierdzają moją opinię. To przykre, bo kiedyś fajnie się z nimi pracowało.
Pozdrawiam
"lewar"

Odpowiedz

Anonim, 6 czerwca 2012, 22:27 0 0

to przykre jak taka firma pada ... Jak confex pare lat wstecz

Odpowiedz

Anonim, 7 czerwca 2012, 10:48 0 0

w Ciechanowie FOTA byla z rok i upadła

Odpowiedz