Miesiąc cenowych hitów w Focie

, 30 maja 2012, 10:35

Do 31 czerwca 2012 r. w sieci Fota potrwa „Miesiąc cenowych hitów – Fota Promo”. Kilkadziesiąt indeksów do pojazdów marek Opel, Skoda i Ford jest oferowanych w promocyjnych cenach.

Są to m.in. filtry, elementy układu hamulcowego i amortyzatory takich marek, jak Ate, Bilstein, Bosch, Champion, Filtron, Kager, Mann, Mikoda, Racer, Raicam, Sachs.

Szczegóły oferty w załączonej gazetce promocyjnej oraz oddziałach Fota.
 

Dowiedz się więcej

Jubileuszowa edycja konkursu Mechanik Roku
Jubileuszowa edycja konkursu Mechanik Roku

Do 16 lipca 2012 r. potrwają eliminacje do dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu Mechanik Roku, organizowanego przez firmę Fota. Do zdobycia m.in. samochód osobowy oraz wyposażenie warsztatowe. Łączna wartość wszystkich nagród przekracza 300 000 zł. Podczas eliminacji uczestnicy mają do rozwiązania trzy testy – po jednym w każdym miesiącu trwania pierwszego etapu konkursu. Testy składają się z […]

Nowy katalog wyposażenia warsztatowego Foty
Nowy katalog wyposażenia warsztatowego Foty

W oddziałach Fota S.A. od 18 kwietnia 2012 dostępny jest nowy katalog wyposażenia warsztatowego i chemii warsztatowej znajdujących się w ofercie Fota. Katalog zawiera urządzenia i narzędzia warsztatowe czołowych dostawców sprzętu również nowe montażownice i wyważarki ItalEQUIP wyprodukowane z zachowaniem norm jakościowych, odznaczające się komfortową obsługą i umożliwiające precyzyjną pracę. Każdy z oferowanych produktów warsztat […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 30 maja 2012, 12:59 0 0

Jak to mówi mentor forum MF. "Tylko zysk a klientowi w pysk!"

Odpowiedz