Miss MotoFocus 2012 wybrana!

, 29 maja 2012, 14:17

Podczas targów ProfiAuto Show w katowickim Spodku odbyły się wybory Miss ProfiAuto. Dodatkowe wyróżnienie przyznaliśmy dwóm uczestniczkom, które zebrały najwięcej głosów czytelników naszego portalu. W ten sposób wyłoniono Miss oraz Wicemiss MotoFocus. Pierwsze miejsce, głosami czytelników, zdobyła Karolina Augustyn.

W ostatnich tygodniach czytelnicy MotoFocus wybierali najpiękniejszą spośród 12 kobiet walczących o tytuł. Zdecydowaną większość głosów otrzymała Karolina Augustyn (na zdjęciu nr 7), zostając tym samym Miss MotoFocus 2012. Tytuł Wicemiss MotoFocus trafił z kolei do Pauliny Mączki (na zdjęciu z nr 4).

fot. ProfiAuto
fot. ProfiAuto


Miss MotoFocus – Karolina Augustyn

Miss MotoFocus – Karolina Augustyn

V-ce Miss MotoFocus – Paulina Mączka

V-ce Miss MotoFocus – Paulina Mączka

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród zwyciężczyniom odbyło się podczas 9 targów ProfiAuto Show, które odbyły się w miniony weekend (26-27 maja) w katowickim Spodku.

W trakcie targów odwiedzający typowali kandydatki, które ich zdaniem zdobyły pierwsze miejsca w konkursie na Miss MotoFocus i Miss ProfiAuto. Każdy, kto spróbował odgadnąć, która z dziewczyn została uznana tą najpiękniejszą, losował drobny upominek.

Co dwie godziny na głównym stoisku MotoFocus losowano zwycięzcę jednego z trzech zestawów nagród ufundowanych przez firmy Febi, Filtron, Nissens i Varta. Natomiast spośród tych, którzy prawidłowo wytypowali Miss MotoFocus i Miss ProfiAuto wylosowaliśmy zwycięzców dwóch nagród głównych, składających się z zestawów upominków ufundowanych przez firmy Febi, Hazet, Nissens i Varta oraz narzędzi marki Sata, których dystrybutorem jest firma S-A-M Sp. z o.o.

Oto zwycięzcy głównych nagród:

  1. Tomasz Gęsiarz z firmy GT-Auto
  2. Krzysztof Olczak z firmy Mechanika Pojazdowa Krzysztof Olczak
     

Zwycięzcom gratulujemy! Nagrody prześlemy pocztą.
 

Dowiedz się więcej

ProfiAuto Show 2012: Wybory Miss MotoFocus
ProfiAuto Show 2012: Wybory Miss MotoFocus

Z okazji Targów ProfiAuto Show 2012 rozpoczynamy wybory Miss i V-ce Miss MotoFocus. W artykule przedstawiamy 11 uroczych dziewczyn, kandydatek do tego tytułu. Zapraszamy wszystkich czytelników do wybierania tej najpiękniejszej. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 26 maja w katowickim Spodku. O przyznaniu tytułów Miss i V-ce Miss MotoFocus zadecydują Państwa głosy. Głosować będzie można również podczas targów, 26 maja w […]

Targi ProfiAuto Show 2013 – tego nie można przegapić
Targi ProfiAuto Show 2013 – tego nie można przegapić

W ostatni weekend maja w katowickim Spodku odbędzie się dziesiąta edycja targów ProfiAuto Show. Tegoroczne targi ProfiAuto Show to powiększona przestrzeń ekspozycyjna, jeszcze więcej atrakcji wewnątrz oraz na zewnątrz Spodka oraz bogaty program imprez towarzyszących. Podobnie jak przed rokiem, jesteśmy patronem medialnym tego wydarzenia. ProfiAuto Show to jedna z największych tego typu imprez motoryzacyjnych w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 31 maja 2012, 2:18 0 0

no bez jaj! Ona?!

Odpowiedz

Anonim, 31 maja 2012, 8:07 0 0

Pfff... ktoś tu chyba w ch... leci...

Odpowiedz

Anonim, 1 czerwca 2012, 15:30 0 0

:)))

Odpowiedz

Anonim, 27 września 2012, 12:55 0 0

V-ce straszna...

Odpowiedz

Elmo, 12 grudnia 2018, 14:39 1 0

Żenujące przedstawienie. Ani jedna z nich, a zwłaszcza Karolina Gruba nie ma żadnych predyspozycji do bycia modelką...

Odpowiedz