12 Targi Inter Cars – impreza branżowa i masowa we wrześniu

, 23 maja 2012, 15:24

Organizowane przez Inter Cars 12 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów odbędą się w Warszawie na Lotnisku Bemowo i będą trwały 3 dni (31.08-02.09). Pierwszy dzień (piątek) będzie dniem dedykowanym największym klientom Inter Cars SA oraz przedstawicielom mediów. Będzie to okazja, żeby poznać najnowszą ofertę 170 wystawców, zadać pytania odnośnie produktów, promocji oraz programów sprzedaży ratalnej. Dla odwiedzających przygotowano bogatą ofertę narzędzi i urządzeń warsztatowych.

Ekspozycja na powierzchni 25 000 m.kw.:

 • 170 najważniejszych, światowych producentów części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych, dostawców Inter Cars SA,
 • Prasa branżowa, portale internetowe,
 • Rozbudowana i bogata oferta do samochodów azjatyckich,
 • Oferta urządzeń i narzędzi dla profesjonalnego warsztatu,
 • Akcesoria samochodowe, chemia warsztatowa,
 • Nowoczesne rozwiązania w oprogramowaniu warsztatów,
 • Motocykle, marki Triumph i Ducati oraz akcesoria,
 • Opony i tuning,
 • Przyczepy, naczepy i wywrotki Feber,
 • Regeneracja części zamiennych Lauber,
 • I wiele innych projektów należących do Inter Cars SA m.in. Blic, Koło, Instalacje samochodowe, Akumulatory, Flota, Oleje i chemia, Marki własne, RSO i RSC (Rynek Samochodów Osobowych i Ciężarowych), Samochodowe Systemy Wtryskowe.
 • W ramach targów odbędzie się seminarium dla klientów przemysłowych pod hasłem „Nowe produkty i rozwiązania dla przemysłu”.

 

Profesjonalny warsztat

Ważną częścią targów jest planowana ekspozycja wyposażenia warsztatowego, gdzie prezentowane będzie nowoczesne oprogramowanie, programy wsparcia, m.in. leasing uproszczony czy zakupy na raty. Jak zwykle dla Klientów, którzy podczas targów zdecydują się na zakup urządzeń i złożą zamówienia, będą przygotowane niepowtarzalne promocje dostępne tylko przez krótki i określony czas.

W części „warsztatowej” znajdziecie Państwo:

 • Testery diagnostyczne,
 • Urządzenia do geometrii,
 • Podnośniki,
 • Linie diagnostyczne,
 • Wyważarki i montażownice do kół,
 • Urządzenia do serwisu olejowego,
 • Stacje do napełniania klimatyzacji,
 • Kompresory i narzędzia pneumatyczne,
 • Meble warsztatowe, szafki narzędziowe,
 • Narzędzia ręczne proste i specjalistyczne,
 • Wyciągi spalin,
 • Oraz wszystkie pozostałe sprzęty niezbędne w warsztacie samochodowym.
   

Strefa Motor Show będzie dostępna dla wszystkich.


 

Motor Show dostępny dla wszystkich

Część, która dotychczas funkcjonowała, jako Motor Show, będzie teraz udostępniona dla szerokiej publiczności!
W pierwszy weekend września teren lotniska na Bemowie zamieni się w wielką arenę, na której wystąpią znane nazwiska sportów motoryzacyjnych oraz muzyczni wykonawcy i tancerze!

W jednym miejscu spotkają się najbardziej znani kierowcy rajdowi m.in. Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar, Krzysztof Hołowczyc, Maciej Oleksowicz i Kajetan Kajetanowicz. Z udziałem tych zawodników na płycie lotniska odbędzie się widowiskowy Master Race z super odcinkiem specjalnym. Na arenie oczywiście nie zabraknie driftów i zawrotnych prędkości w wykonaniu czołowych zawodników Polskiej sceny driftingowej oraz Bartka Ostałowskiego, który prowadzi samochód stopą.

Stunt motocyklowy reprezentowany będzie przez znanego Huberta Raptownego i po raz pierwszy na Bemowie w roli kaskadera wystąpi kobieta Mai-Lin, której pokazy zapierają dech w piersiach niejednemu z fanów motocykli. Kaskaderskie samochodowe show zobaczymy w wykonaniu Terry’iego Grant’a, który swoimi wyczynami wpisał się już do księgi Guinessa. Odwiedzający będą mogli odwiedzić równeiż outlet motocyklowy, by kupić ubrania i akcesoria motocyklowe w specjalnych cenach.

To wielkie motoryzacyjne widowisko zostanie wzbogacone o pokazy typu Drag Show. Drag racing wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, a w Polsce znany jest w pod nazwą wyścigi równoległe, w których dwa pojazdy (najczęściej samochody lub motocykle) mają pokonać w jak najkrótszym czasie odcinek ¼ mili (402,3m).

Wyścigi w Polsce zrzeszają coraz większą grupę zainteresowanych i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Na warszawskim Bemowie w  Corvette VTG 4×4 siądzie rekordzista Europy na ¼ mili – Grzegorz Staszewski, widzowie będą mogli podziwiać także  Marcina Blautha w Camaro 4×4 i Dimy Nahula w Chevy Pick Up.

Atrakcją będzie także Globe of Speed w formie stalowej kuli, w której może jeździć aż 6 motocyklistów jednocześnie. Jednak popularnymi niewątpliwie najgłośniejszymi atrakcjami będą przejazdy Jet-Car’a i Jet-Bike’a. Pojazdy prowadzone przez Gerda Habermanna posiadają silniki odrzutowe i jeśli chodzi o motocykl to jest to jedyny egzemplarz w Europie.

Dodatkowo impreza będzie wzbogacona o pokazy sceniczne, w których wystąpią znani muzyczni wykonawcy. W sobotę na scenie zagra Mrozu, Maja Kleszcz & Incarnations June, w niedzielę zaplanowano rytmy w wykonaniu FOX feat, Sqbass, Organka, Lubrano, i Power  Of Trynity. DJ Cent zadba o muzyczną oprawę imprezy, a zwieńczeniem całego wydarzenia będzie koncert Brodki.

Inter Cars Motor Show będzie imprezą otwartą dla wszystkich zainteresowanych, nie tylko pasjonatów motoryzacji, ale także i rodzin, które będą chciały spędzić ostatni wakacyjny weekend na świeżym powietrzu. Wejście na imprezę będzie możliwe za okazaniem biletu, które będą w sprzedaży w lipcu i sierpniu.

Warszawa, Lotnisko Bemowo, ul. Piastów Śląskich 37
Termin: 1-2.09.2012 r.

Szczegóły będą dostępne od końca czerwca i na bieżąco aktualizowane na stronie 12targi.intercars.com.pl

 

Dowiedz się więcej

Wózek narzędziowy w „Tygodniówkach z Warsztatówki”
Wózek narzędziowy w „Tygodniówkach z Warsztatówki”

W 22. tygodniu 2012 roku Inter Cars oferuje w ramach „Tygodniówek z Warsztatówki” między innymi wózek narzędziowy, a także zimnowodną myjkę ciśnieniową w promocyjnych cenach. W tym tygodniu promocją objęte są też drobne narzędzia: klucze, przedłużki i nasadki. Między 28 maja a 3 czerwca 2012 r. promocją „Tygodniówki z Warsztatówki” objęte są: Wózek narzędziowy (1 […]

Coraz bliżej do 12. Targów Inter Cars
Coraz bliżej do 12. Targów Inter Cars

Już na przełomie sierpnia i września 2012 roku odbędą się 12 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars SA. W ciągu trzech dni na warszawskim lotnisku Bemowo będzie można poznać najnowszą ofertę 170 wystawców. Oczywiście nie zabraknie również wielu atrakcji dla odwiedzających. Piątek, 31 sierpnia podobnie jak w zeszłym roku będzie dniem dedykowanym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 24 maja 2012, 14:01 0 0

grubo się zapowiada

Odpowiedz

Anonim, 1 czerwca 2012, 9:45 0 0

jadziem!

Odpowiedz

Anonim, 3 czerwca 2012, 20:31 0 0

byłem w Spodku, dali czadu niezle :)

Odpowiedz

Anonim, 26 czerwca 2012, 9:31 0 0

Będzie się działo:):):)!!!!

Odpowiedz