Kolejne e-wydanie Wiadomości IC

, 23 maja 2012, 15:04

Już ukazało się nowe, majowe wydanie Wiadomości Inter Cars. 43 numer tego wydawnictwa dostępny jest tradycyjnie w wersji papierowej, a także w formie e-wydania, zawierającego treści multimedialne (video, animacje) i aktywne odnośniki.

By przeczytać e-wydanie, wystarczy kliknąć ten link.

Wersja papierowa, tak jak dotychczas, wysyłana jest na adres firmy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Egzemplarz będzie można również otrzymać w filii Inter Cars SA na terenie całego kraju.

Dowiedz się więcej

Bogaty dodatek do Wiadomości Inter Cars SA
Bogaty dodatek do Wiadomości Inter Cars SA

Wraz z marcowym numerem dwumiesięcznika „Wiadomości Inter Cars SA” dostępny jest już najnowszy dodatek handlowy „Wyposażenie Warsztatów” liczący aż 100 stron. Można w nim znaleźć wszystko, co potrzebne w warsztacie – od narzędzi ręcznych i testerów, poprzez podnośniki i urządzenia do pomiaru geometrii, narzędzia blacharsko-lakiernicze, po zabudowy, moduły i inwestycje pod klucz. W dodatku można […]

ShowCar Inter Cars SA bije rekordy
ShowCar Inter Cars SA bije rekordy

Projekt ShowCar spotkał się z dużym zainteresowaniem mechaników. W samych Puławach odbyło się 7 szkoleń, w których wzięło udział 349 osób. Oprócz szkoleń, goście mieli okazję zobaczyć ekspozycję narzędzi i wyposażenia warsztatowego, a także pochwalić się swoimi jedno- i dwuśladami podczas imprezy towarzyszącej. Z końcem marca w szkoleniach ShowCar wzięło udział ponad 1000 osób. Na […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

rysiek, 15 marca 2015, 17:09 0 0

Byłem i bardzo zachwalam można dużo wiadomości i ciekawostek przyswoić.

Odpowiedz