Dayco z nagrodą od General Motors

, 20 maja 2020, 8:21

Firma Dayco została nagrodzona przez General Motors (GM) poprzez jej światową sekcję zajmującą się jakością i rozwojem dostawców, jako partner – dostawca, który wykazał się stałą jakością przez cały rok.

Nagroda, która jest przyznawana najlepiej działającym zakładom produkcyjnym, które spełniły lub przekroczyły bardzo rygorystyczne kryteria jakości i udzielały wsparcia całej organizacji GM, trafiła do zakładu San Luis Potosi w Meksyku Dayco za jego wkład w całym 2019 roku.

Ten sam zakład zdobył w ubiegłym roku podobną nagrodę od Fiat Chrysler Automobiles, kiedy to został wyróżniony za wyjątkową jakość zarówno w części produkcyjnej, jak i partnerskiej w zakresie dostaw Mopar.

To bardzo satysfakcjonujące, gdy nasi cenni klienci doceniają wdrożone systemy i procesy, które pozwalają produkować komponenty najwyższej jakości, na których można polegać. Ta nagroda jest zatem nagrodą dla naszych pracowników, którzy niestrudzenie pracują, aby Dayco była wyjątkową firmą – mówi Michael Weiss, prezes Dayco Global Powertrain Operations.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!