Kolejne nowe produkty w ofercie Nissens

, 10 maja 2012, 12:17

Majowe wydanie biuletynu Nissens News to kolejna odsłona nowych produktów w ofercie tej marki. Są to chłodnice cieczy, kondensery i intercoolery.

Chłodnica cieczyWśród nowych pozycji znalazły się chłodnice cieczy przeznaczone do Hyundai Accent (11-), w wersji silnikowej 1.4 i 1.6, zarówno z manualną jak i automatyczną skrzynią biegów. Ponadto asortyment chłodnic przeznaczonych do marki Hyundai wzbogacił się o referencje dedykowane do takich modeli jak: Genesis Coupe (08-), Santa Fe (10-) czy też do najnowszego modelu koreańskiego producenta – Veloster (11-). Dodatkowo oferta uatrakcyjniona została o chłodnice do Kia Rio (11-), Mitsubishi Colt (04-) oraz do Smart FourFour (04-).

Elementy układu klimatyzacjiLinia kondenserów poszerzona została o kolejnych pięć referencji, wśród których na szczególną uwagę zasługują pozycje do Lexus RX400h (05-) oraz do Mitsubishi Pajero (06-).

Oferta intercoolerów poszerzona została o trzy referencje, oferowane do Fiat Grande Punto (05-) oraz Opel Corsa D (06-), do wysokoprężnych jednostek 1.3 i 1.7 DTI.

Szczegółowe dane produktów dostępne są w katalogu on-line na stronie www.nissens.com.pl 

 

Dowiedz się więcej

Promocje Nissens i TRW w Auto Land
Promocje Nissens i TRW w Auto Land

W auto Land rozpoczęły się dwie nowe promocje. Pierwsza z nich obejmuje produkty marki TRW, druga – Nissens. Do zdobycia bony na zakup wyposażenia warsztatowego oraz zestawy gadżetów dla kibiców piłkarskich. Zasady promocji TRW „Zwiększ wydajność – wygraj bon!” Klienci rywalizują w dwóch grupach: GIGA – decyduje poziom obrotu, przewidziane są bony za poszczególne miejsca […]

Kolejne nowe produkty Nissens
Kolejne nowe produkty Nissens

W kwietniu 2012 r. firma Nissens wprowadziła do oferty nowe chłodnice cieczy, klimatyzacji, intercoolery i nagrzewnice. Chłodnice cieczy Nowa chłodnica cieczy przeznaczona jest m.in. do Citroena Berlingo (02-) oraz Peugeota Partner (02-) z wysokoprężną jednostką 1.6 HDi. Do oferty dodano też chłodnicę przeznaczoną do bliźniaczych pojazdów – Citroen Nemo (08-), Fiat Fiorino (08-) i Peugeot […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!