Jubileuszowa edycja konkursu Mechanik Roku

, 7 maja 2012, 12:13

Do 16 lipca 2012 r. potrwają eliminacje do dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu Mechanik Roku, organizowanego przez firmę Fota. Do zdobycia m.in. samochód osobowy oraz wyposażenie warsztatowe. Łączna wartość wszystkich nagród przekracza 300 000 zł.

Podczas eliminacji uczestnicy mają do rozwiązania trzy testy – po jednym w każdym miesiącu trwania pierwszego etapu konkursu. Testy składają się z 30 pytań, na które trzeba odpowiedzieć w ciągu 30 minut.

Stu uczestników, którzy zdobędą największą ilość punktów, awansuje do półfinału. Półfinał i finał konkursu odbędą się w dniach 23-25 sierpnia 2012 r. w hotelu OSSA Congress & SPA w Rawie Mazowieckiej. Oprócz emocji związanych z konkursem, na uczestników będzie czekał program rekreacyjno-rozrywkowy.

By zgłosić się do konkursu, należy wypełnić formularz na stronie www.mechanikroku.fota.pl. Mechanik Roku to konkurs organizowany przez firmę Fota od 2002 roku. Na zwycięzcę konkursu czeka samochód osobowy oraz wyposażenie warsztatowe.

Partnerami konkursu oraz sponsorami nagród są marki Castrol, Bosch, Febi, Kager, MANN-FILTER, Philips, Ruville oraz ATE.
 

Dowiedz się więcej

Konkurs Toyoty „Mechanik Roku 2011” rozstrzygnięty
Konkurs Toyoty „Mechanik Roku 2011” rozstrzygnięty

W salonie Toyota Okęcie odbył się finał ósmego konkursu „Mechanik Roku”. 1 października 2011 r. sześciu mechaników z sieci dilerskiej Toyoty zmierzyło się z pięcioma identycznymi zadaniami: od wymiany klocków hamulcowych do przypisania kluczyka Smart do auta. Zwycięzcą tej edycji konkursu został Piotr Wyszyński, pracujący w stacji Toyota Żerań w Warszawie. W tym roku Toyota […]

Finał konkursu firmy Fota o tytuł Mechanika Roku rozstrzygnięty
Finał konkursu firmy Fota o tytuł Mechanika Roku rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzcę 9. edycji konkursu Mechanik Roku . W finałach, które odbywały się w dniach 16-18 czerwca 2011 r. w Kołobrzegu. Mechanikiem Roku 2011 został Krzysztof Sobiecki z warsztatu Auto Centrum Ziomek w Trzebinii. Na pana Krzysztofa, oprócz zaszczytnego tytułu, czekał samochód Mitsubishi ASX, sprzęt wyposażenia warsztatowego, bilet na Euro 2012 oraz wycieczka na […]

Miesiąc cenowych hitów w Focie
Miesiąc cenowych hitów w Focie

Do 31 czerwca 2012 r. w sieci Fota potrwa „Miesiąc cenowych hitów – Fota Promo”. Kilkadziesiąt indeksów do pojazdów marek Opel, Skoda i Ford jest oferowanych w promocyjnych cenach. Są to m.in. filtry, elementy układu hamulcowego i amortyzatory takich marek, jak Ate, Bilstein, Bosch, Champion, Filtron, Kager, Mann, Mikoda, Racer, Raicam, Sachs. Szczegóły oferty w […]

Promocja MANN-FILTER w Focie
Promocja MANN-FILTER w Focie

Skumulowane zakupy produktów MANN-FILTER w oddziałach Fota S.A. do końca lipca będą nagradzane kombinezonami roboczymi, bonami zakupowymi oraz banerami i flagami MANN-FILTER. Suma zakupów w okresie trwania promocji, mieszcząca się w danym przedziale kwotowym, premiowana jest następującymi nagrodami: 1 000-2 500 zł netto – dwuczęściowy kombinezon roboczy 2 501-5 000 zł netto – bon zakupowy PDtools o wartości 100 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 30 maja 2012, 13:02 0 0

ok, ale gdzie ten regulamin??

Odpowiedz