Promocje Nissens i TRW w Auto Land

, 7 maja 2012, 11:14

W auto Land rozpoczęły się dwie nowe promocje. Pierwsza z nich obejmuje produkty marki TRW, druga – Nissens. Do zdobycia bony na zakup wyposażenia warsztatowego oraz zestawy gadżetów dla kibiców piłkarskich.

Zasady promocji TRW „Zwiększ wydajność – wygraj bon!”

Klienci rywalizują w dwóch grupach:

  • GIGA – decyduje poziom obrotu, przewidziane są bony za poszczególne miejsca od I do V: 5000zł, 4000zł, 3000zł, 2000zł i 1000zł.
  • MEGA – decyduje poziom przyrostu; przygotowano nagrody w zależności od zajętego miejsca od I do V: 2500zł, 2000zł, 1500zł, 1000zł i 500zł.
     

Ulotka promocji TRW w Auto LandKlient może wygrać tylko jeden bon przeznaczony na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Land.

W sytuacji gdy ranking wskaże wygraną klienta w dwóch grupach  –  bon zostanie wydany z grupy, w której jego wartość jest wyższa.

W przypadku szczególnym tj. gdy wartość bonów będzie równa (Giga m.4 i Mega m.2) klient otrzyma bon z grupy, w której ma większą przewagę na miejscem kolejnym w rankingu.

Promocja trwa od 2 maja do 30 czerwca 2012.

Nissens i "promocja kibica"

Nagrody w promocji Nissens w Auto LandW okresie 7-31 maja zakup dowolnych 2 chłodnic Nissens w sieci sprzedaży Auto Land premiowany jest szalikiem lub koszulką.

Więcej szczegółów w dziale marketingu Auto Land.

 

Dowiedz się więcej

Auto Land w Żurominie
Auto Land w Żurominie

24 marca w Żurominie została otwarta kolejna filia Auto Land. Za obsługę klienta odpowiedzialnych jest trzech sprzedawców i przedstawiciel handlowy. Oprócz części magazynowej i sprzedażowej oddział posiada również salę szkoleniową. Obiekt zajmuje powierzchnię blisko 400m2 w której 220m2 stanowi magazyn, 40m2 sala sprzedaży i 30m2 sala szkoleniowa. Budynek już w fazie projektowej został rozplanowany pod […]

Kolejne nowe produkty w ofercie Nissens
Kolejne nowe produkty w ofercie Nissens

Majowe wydanie biuletynu Nissens News to kolejna odsłona nowych produktów w ofercie tej marki. Są to chłodnice cieczy, kondensery i intercoolery. Wśród nowych pozycji znalazły się chłodnice cieczy przeznaczone do Hyundai Accent (11-), w wersji silnikowej 1.4 i 1.6, zarówno z manualną jak i automatyczną skrzynią biegów. Ponadto asortyment chłodnic przeznaczonych do marki Hyundai wzbogacił […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!