Nowości w ofercie WRC

, 15 kwietnia 2020, 14:26

Firma WRC poszerza swój asortyment. Do katalogu zostały wprowadzone nowe pompy wspomagania, poduszki zawieszenia oraz zaciski hamulcowe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

nigdy wiecej WRC, 16 kwietnia 2020, 4:24 29 -4

jakość oryginału w rozsądnej cenie - to hasło to chyba Bareja wam wymyślił, Chinczyk z samego Wuhan nie jest tak chinski jak oryginał WRC. Nadal opowiadacie bajki o produkcji w niemczech i hiszpani? Może pochwalcie sie jak rozpatrujecie reklamacje gdzie nie zgodnie z prawem wymagacie rachunków za montaż bo samo zaswiadczenie od mechanika nie wystarcza wam i jest powodem do odrzucenia reklamacji. Pompa vacum do VW LT rozpadła się (dosłownie rozleciała) po 3 minutach pracy faktycznie jakość oryginału. 200zł wywalone w błoto+ zmarnowany czas mnie kosztowało eksperymentowanie z oryginałami WRC

Odpowiedz

Jacek, 16 kwietnia 2020, 9:36 4 -19

Pan to chyba ma problemy ze snem i zatwardzenie

Odpowiedz

nigdy więcej WRC, 16 kwietnia 2020, 23:45 23 -2

Panie Jacku proszę sobie wyobrazić,że są służby które pracują nocą by nam wszystkim żyło się lepiej i po to ja nie spię mimo braku problemów ze snem by mógł Pan spać spokojnie. Jakość częsci WRC jest dramatycznie niska, na forach dziesiątki przypadków opisujących politykę nie uznawania reklamacji przez firmę WRC, opinie allegro też o czymś świadczą. Mnie przygoda z tą pseudomarką kosztowała 200zł + masę nerwów, zakupiona pompa rozsypała się po 3 minutach od odpalenia silnika.

Odpowiedz

Jack, 17 kwietnia 2020, 9:30 2 -14

Szanowny panie "nigdy więcej" chyba pan nie umie czytać ze zrozumieniem, komentarzy na allegro negatywnych zaledwie 20 na 1000 pozytywów należy wziąć pod uwagę jeszcze takich frustratów jak pan. Taka jest nasza mentalność sam popsuję drugiemu zatruję życie.

Odpowiedz

Nigdy więcej WRC, 18 kwietnia 2020, 7:23 25 -2

Po raz kolejny się z Panem nie zgodzę, to zaledwie 20 na 1000 pozytywnych komentarzy to opinie od klientów którym część marki wrc nie zadziałała od samego początku lub w bardzo krótkim czasie od zakupu, klienci allegro maja zaledwie 30 dni na wystawienie komentarza, a wiadomo że nie każdemu chce się wystawiać opinie i tylko swoją arogancją zachęcacie ludzi do negatywnych opinii na temat waszych produktów, 2% waszych cżęści w najlepszym przypadku nie działa na starcie, a ile osób macha ręką i nie wystawia wam opinii? Ile z waszych produktów psuje się po kilku miesiącach eksploatacji.
Zadziwiające jest, że nikt dosłownie po za wami nie chce handlować waszym towarem, z czego to wynika, czy oby nie z niskiej jakości produktów WRC?
Wczoraj podzwoniłem po kilku wygooglowanych hurtowniach, nikt dosłownie nikt nie handluje marką WRC, większość mówi że nie zna waszego towaru, w dwóch firmach usłyszałem "najtańszy chinczyk".
Proszę też o informację dlaczego świadomie kłamiecie klientów, że wasze towary są hiszpanskie bądź niemieckie. Moj kolega dzwoniąc do was usłyszał taką informację. Czy to nie kolejny dowód oszukiwania klientów?
Na forach internetowych jest cała masa wpisów negatywnych na temat waszego towaru to też jest przypadek?
Jeden z waszych klientów w opiniach google umieścił pismo reklamacyjne gdzie za rozpatrzenie reklamacji oczekujecie zapłaty - to jest najzwyczajniej w świecie niezgodne z KC
Jestescie firmą kogucik, nikt nie chce z wami handlowac dlatego właśnie działacie na allegro bo tam łatwo nabić klienta w przysłowiową butelkę

Odpowiedz

Zbyniu, 16 kwietnia 2020, 14:45 1 -12

Taka postawa to tylko domorosłego mechanika, ja umiem, wiem to tylko jedna śrubka do przykręcenia.

Odpowiedz

Damian Bosch serwis, 17 kwietnia 2020, 9:47 1 -7

I tu się z Panem Zbyniem zgodzę. Pan "Nigdy" to taki mechanik z piwnicy. Sam przed blokiem naprawię olej wyleję do śmietnika albo w krzaki bo i takich widziałem. Nie mam komputera diagnostycznego żeby zaadoptować część ale przecież to tylko dwie śrubki i wtyczka. Zakładałem kilka razy zawory egr WRC i muszę powiedzieć że nie było z nimi problemów. We wtorek miałem klienta przed świętami kupił zawór wrc na Allegro i przecież to tylko jedna wtyczka, a zawór nie działa. Dopiero po zaadoptowaniu chodził jak ta lala. Ale gdyby się w czasie takiego montażu pod blokiem popsuł już byłby lament gówno nie działa popsuty już w pudełku. Kolejny frustrat pisałby komentarze ale przecież nie wyda 50zł za zamontowanie części to tylko 2 śrubki i wtyczka. Za to komentarza pisać ma czas i moc po nocach zamiast pracować. Kończąc zapraszam pana do warsztatu mechanicznego. Mechanik na pewno nie urwałby obudowy pompy wakum, to jest przecież odlew, prawdopodobnie nie przykręcił pan równo obudowy i któreś ucho się urwało.
I proszę mi nie pisać że jest pan z zawodu mechanikiem bo to wstyd.

Odpowiedz

Anonim, 17 kwietnia 2020, 12:06 10 -2

W sieci BOSCH SERWIS montujecie chinola jak to piszesz nie raz, ciekawe co na to BOSCH, bo klient po roku zapomina, że zawór był chiński jeżeli go o tym w ogóle poinformowaliście tylko się wścieka, że w sieci BOSCH dziadostwo montują.

Odpowiedz

Dział reklamacji WRC Polska, 16 kwietnia 2020, 9:52 5 -14

Szanowny Panie.
Nie jest to miejsce na złość i rozpatrywanie reklamacji zaocznie. Są dwa warunki do rozpatrzenia reklamacji wypełnienie formularza reklamacyjnego i odesłanie pompy na reklamacje wraz z formularzem - czego pan nie zrobił bo nie ma takiej reklamacji.
Od trzech lat nie jest wymagany montaż części w warsztacie i przedstawianie za to rachunku. Dla klienta bezpieczeństwa zalecamy montaż w warsztacie. Zapraszamy na naszą stronę gdzie można pobrać protokół reklamacyjny.

Miłego Dnia Panu Życzę Adrian

Odpowiedz

Nigdy więcej WRC, 18 kwietnia 2020, 15:41 10 -2

Panie Adrianie nie wiem na ile świadomie ale znów Pan kłamie pisząc "Od trzech lat nie jest wymagany montaż części w warsztacie i przedstawianie za to rachunku. Dla klienta bezpieczeństwa zalecamy montaż w warsztacie"
Tak się składa,że skorzystałem z Pana sugestii wszedlem na stronę waszej firmy i w formularzu reklamacyjnym jest jest zapis: " Do reklamacji należy dołączyć fakturę VAT lub paragon potwierdzający montaż części w warsztacie samochodowym."
Po raz kolejny udowadniacie, że nie macie pojecia o czym piszecie i w żywe oczy kłamiecie.
Jak długo macie zamiar jeszcze tak kłamać i oszukiwać klientów?

Odpowiedz

Adrian, 23 kwietnia 2020, 12:31 1 -7

Nie umiem znaleźć w naszym regulaminie sklepu takiej informacji może mi pan pomoże spróbujemy od razu ją poprawić.

Odpowiedz

Autoserwis, 19 kwietnia 2020, 10:32 11 -1

Miałem kiedyś przygodę z czujnikiem poziomu oleju w audi (oczywiście wrc) . Szalał od samego początku a ja szukałem przyczyny w reszcie (instalacja , wtyczki,zasilanie , sterownik ) bo przecież czujnik nowy to musi być winne coś innego ... Kilkukrotny wjazd auta na podnośnik + szukanie usterki oczywiście mój koszt .... Po tym incydencie już mnie nie stać na "jakość oryginałów w rozsądnej cenie" wolę kupić coś "normalnego" niż ten chiński dramat ..

Odpowiedz

Michał, 19 kwietnia 2020, 11:22 11 -2

zaraz trole z wrc napisza że nie powinieneś się nazywać mechanikiem i popsułeś go w trakcie instalacji albo ze jestes z konkurencji - standard.

Odpowiedz

Adam Kowalczyk, 23 kwietnia 2020, 12:24 1 -7

A ja jestem zadowolony sam kupiłem czujnik poziomu oleju do skody. wybrałem zły inna literka na końcu numeru. poszedłem wymienić po 2 dniach na właściwy dobrany tym razem przez pracownika z WRC po nr vin i chodzi jak ta lala.
byłem kiedyś u konkurencji kupić zamek wybierali mi niby według nr vin zamek był nie prawidłowy, mechanik go nie zamontował porównał numery na zamkach. poszedłem do firmy go wymienić i co i nic wsadź sobie zamek w d.... i kup drugi bo nie przyjmują towaru na zwrot kupuj rozsądnie. więc teraz kupuję i jestem zadowolony.

Odpowiedz

aaaaa, 23 kwietnia 2020, 23:51 0 -2

W sklepie tego zwrotu nie przyjęli czy u importera ? Kto dobierał zamek za pierwszym razem ?

Odpowiedz

Nigdy więcej WRC, 24 kwietnia 2020, 5:42 12 -3

do aaaa Takiego zakupu nie było to trole z WRC sami sobie piszą historyjki jakie to wspaniałe produkty oferują, wystarczy poczytać trochę opinii w sieci i wszystko staje się jasne jaka to jakość oryginału w rozsądnej cenie jest oferowana przez WRC.

Odpowiedz

Adam, 4 czerwca 2020, 9:55 1 -1

do Nigdy więcej WRC,
Ja myślę że największym Trolem to pan /pani jest.
ładne legendy tworzysz.
Mam nadzieję że kiedyś się na tym przejedziesz, ktoś po IP cię znajdzie i się tobą zajmie.

Odpowiedz