Nowa seria diod LED w ofercie M-TECH

, 15 kwietnia 2020, 22:48

Polski projekt, niemiecka jakość i zaawansowane azjatyckie maszyny produkcyjne – oto składowe, wybrane do stworzenia nowoczesnej serii diod, które deklasują konkurencję w swym segmencie łamiąc stereotypy o produktach „Made in China”.

Decyzja o wprowadzeniu nowej serii LED z początkiem 2019 roku była starannie przemyślana i zaplanowana, jednak i tak daliśmy się zaskoczyć – tuż po premierze diod Platinum stało się jasne, że apetyt rynku znacznie przewyższa nasze dotychczasowe przewidywania. Co więcej, pierwsze dni przyniosły mnóstwo pozytywnych recenzji ze strony naszych partnerów i stało się dla nas jasne, że dalsze poszerzanie i ulepszanie gamy jest oczywistą koniecznością. Dziś seria Platinum to ponad 40 unikalnych referencji, a wśród nich, między innymi, najpopularniejsze typy zamienników żarówek pomocniczych jak W5W, C5W czy BA15s. Fakt, że LEDy z powodzeniem zastępują starsze technologie nikogo dziś nie szokuje, jednak zastosowanie diod Platinum w miejscu tradycyjnych żarówek zapewnia skok wydajnościowy na niespotykaną dotąd skalę.

Seria Platinum to przede wszystkim synonim innowacyjności i wydajności. Korzystając z wiedzy pozyskanej na przestrzeni lat, zaprojektowaliśmy diody od podstaw w naszym laboratorium działu Research & Development w Polsce – zależało nam, aby uniknąć korzystania z gotowych rozwiązań. Fundamentalnym założeniem projektu było także wykorzystanie sprawdzonych komponentów, aby polski projekt był podparty wyłącznie podzespołami najwyższej jakości. W związku z tym, cała seria Platinum bazuje na niezawodnych źródłach światła marki Osram, zapewniających wydajność na poziomie sięgającym 200 lumenów z każdego Watta. Niecodzienna wydajność wymaga także niecodziennych rozwiązań prewencyjnych, dlatego większość modeli wyposażono w system regulacji napięcia, celem zabezpieczenia diod przed przegrzaniem. Swoistą kropką nad i całości jest trzyletnia gwarancja producenta.

Finalnie stworzyliśmy produkt premium, przystępny dla poszukujących ekonomicznych rozwiązań. Seria Platinum to prawdopodobnie najatrakcyjniejsze rozwiązanie na rynku pod względem stosunku ceny do jakości.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

użytkownik, 16 kwietnia 2020, 10:28 2 -1

używam, LB osiemset coś od ponad roku, rewelacja !

Odpowiedz

Jasioo, 19 kwietnia 2020, 10:42 3 -1

Fajnie , a macie już homologację na żarówki H7 itp do stosowania w reflektorach ???????? ..

Odpowiedz