Nowe zestawy naprawcze Brembo do zacisków hamulcowych

, 30 marca 2020, 13:16

Brembo wprowadza do swojej gamy produktów dla rynku aftermarket 300 nowych zestawów naprawczych do zacisków hamulcowych.

Ten ważny element układu hamulcowego obejmuje pewne części, które wraz z upływem czasu mogą ulec zużyciu. Jest to spowodowane zarówno normalną eksploatacją, warunkami klimatycznymi jak i obecnością soli i środków chemicznych na drogach, co może prowadzić do niszczenia gumowych i korozji metalowych części zacisków.

Można je teraz wymienić na nowe komponenty Brembo, aby zapewnić dalszą bezpieczną pracę zacisków hamulcowych i utrzymać maksymalną skuteczność układu hamulcowego. Ponieważ zacisk jest jednym z elementów odpowiedzialnym za bezpieczeństwo czynne samochodu, jego serwis należy zlecać jedynie wyspecjalizowanym jednostkom.

Od teraz mechanicy mają do dyspozycji 5 różnych rodzajów zestawów Brembo składających się z tych elementów zacisku, które są najbardziej narażone na zużycie. Wśród nich są m.in. sworznie prowadzące zacisku pływającego, osłony przeciwpyłowe, uszczelki tłoczka i same tłoczki oraz elektryczny hamulec postojowy (EPB).

Gotowy zestaw do szybkiej, bezpiecznej i profesjonalnej naprawy uzupełnia ofertę elementów hydraulicznych Brembo Aftermarket, liczącą już ponad 8000 referencji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!