PSA Aftermarket kontynuuje swoją działalność

, 23 marca 2020, 9:18

PSA Aftermarket nadal oferuje swoim klientom usługi, mając na celu zapewnienie im możliwości bezpiecznego przemieszczania się. W obecnym wyjątkowym okresie, PSA Aftermarket nadal oferuje usługi posprzedażne, mając na celu zapewnienie mobilności wszystkim osobom dla których jest to konieczne oraz umożliwienie im przemieszczania się, np. do pracy.

Jest to szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku dojazdów do pracy personelu medycznego, pracowników logistyki oraz osób udających się do szpitali… Główne Centralne Magazyny Źródłowe w Vesoul i Bochum oraz wszystkie centralne magazyny dystrybucji części zamiennych PSA Aftermarket (z wyłączeniem magazynu w Pregnanie, we Włoszech) nadal zaopatrują swoich klientów w części zamienne na całym świecie, tam gdzie aktywność pozostaje wysoka. Ogólnie rzecz biorąc, platformy dystrybucji części  zamiennych Distrigo kontynuują swoją działalność, w niektórych przypadkach w zakresie dostosowanym do obecnej sytuacji.

Cały łańcuch dostaw PSA Aftermarket został zmobilizowany, aby kontynuować obsługę klientów, autoryzowanych warsztatów i warsztatów niezależnych w zakresie wszystkich linii produktowych, oryginalnych części PSA, części wielomarkowych i Eurorepar, a także części regenerowanych. Grupa dokładnie monitoruje sytuację i codziennie będzie rewidować swoją politykę w zakresie dystrybucji części zamiennych. Podstawowym priorytetem jest ochrona pracowników i klientów, dzięki zastosowaniu na terenie warsztatów wyjątkowych środków bezpieczeństwa: noszenie rękawic, zachowywanie bezpiecznej odległości między osobami,
również w poczekalni, przyjmowanie w recepcji tylko jednej osoby.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!