Johnson Controls otrzymał nagrodę „Eco Jakość Roku 2011”

, 27 marca 2012, 10:57

Program zbiórki i recyklingu zużytych akumulatorów ecosteps oferowany przez koncern Johnson Controls (producenta akumulatorów m.in. VARTA i Optima) , otrzymał nagrodę „Eco Jakość 2011 roku” VI edycji ogólnopolskiego konkursu pro-jakościowego.

Schemat ecostepsCelem konkursu jest wspieranie, rozwijanie oraz upowszechnianie wśród przedsiębiorstw pro-jakościowego podejścia do biznesu.

Partnerem merytorycznym konkursu jest Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. – najstarsza polska instytucja państwowa zajmująca się kwestiami związanymi z jakością.

Gala Finałowa odbyła się pod koniec lutego w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

Jan Kwiecień, prezes Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. podczas wręczenia nagrody Eco Jakość Roku 2011Jan Kwiecień, prezes Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o.

Dowiedz się więcej

Plany Johnson Controls w Polsce
Plany Johnson Controls w Polsce

14 grudnia w Katowicach odbyła się konferencja prasowa firmy Johnson Controls, poświęcona perspektywom polskiego rynku, akumulatorom do pojazdów z systemami start-stop oraz inicjatywie ecosteps. W konferencji udział wzięli: Eric Mitchell – Wiceprezes i Dyrektor Naczelny, odpowiedzialny za Johnson Controls Power Solutions EMEA dla obszaru Europy, Środkowego Wschodu i Afryki, Jean-Francois Bouveyron – zajmujący się rynkiem […]

Poznaj bliżej akumulatory Start-Stop na targach Inter Cars
Poznaj bliżej akumulatory Start-Stop na targach Inter Cars

Już na przełomie sierpnia i września, podczas 12. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, firma Johnson Controls umożliwi wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z akumulatorami VARTA przeznaczonymi do systemów Start-Stop, ich technologią oraz diagnostyką. Szkolenie ma odbyć się w sobotę o godzinie 11:15 w sali szkoleniowej nr 3  oraz w niedzielę o godzinie 12:00 w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 27 marca 2012, 16:27 0 0

Gratulacje dla kolegów !!! czy jest tam jeszcze ktoś z dawnego JC ??

Odpowiedz

Anonim, 29 marca 2012, 8:27 0 0

Johnson Controls zbiera akumulatory.
Przetapia go w Polskiej hucie i czyściutki ołow wywozi z kraju.
Nam pozostają tylko śmieci po recyclingu.
Brawo

Odpowiedz

Greg, 6 kwietnia 2019, 17:48 0 0

Nieprawda. W Polsce jest ogromna produkcja akumulatorów - Exide w Poznaniu, Jenox w Chodzieży, ZAP w Piastowie k. Warszawy i Autopart w Mielcu. Powiedziałbym, że Polska nawet bardziej importuje aniżeli eksportuje czysty ołów. Polski rynek akumulatorów (zapotrzebowanie przez samochody osobowe i ciężarowe) to rocznie około 3 miliony szt. a produkujemy ponad 6 mln. Nawet jak 100% starych akumulatorów trafia na złom i jest przerobione to i tak jest tego mało.

Odpowiedz