Marcowy biuletyn nowości Nissens

, 23 marca 2012, 13:12

W marcowym biuletynie Nissens News znalazły się kolejne produkty z zakresu chłodzenia silnika oraz układów klimatyzacji.

NissensNajnowsze produkty to przede wszystkim chłodnice cieczy przeznaczone m.in. do Chryslera Voyagera (01-), Citroena C5 (08-) oraz C6 (05-), Dacii Duster (10-) oraz Renault Megane (08-). Kolejną nowością jest chłodnica do Hondy Civic (06-) z hybrydową jednostką napędową 1.3. Natomiast w segmencie samochodów typu SUV oferta poszerzona została o chłodnice dedykowane do Hyundaia Santa Fe (10-) z benzynową jednostką napędową o pojemności 2.4 litra.

Asortyment części do klimatyzacji wzbogacił się o nowe kondensery do Hyundai Accent (11-), Kia Picanto (11-) oraz Rio (11-), jak również do Volvo C30 (07-) i S40 (07-) z silnikiem D5.

Oferta intercoolerów poszerzona została o nowe referencje przeznaczone do samochodów: Hyundai Santa Fe (10-), Opel Insignia (08-) oraz do Saab 9-5 (10-).

Produkty są już dostępne w sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Kolejne nowe produkty Nissens
Kolejne nowe produkty Nissens

Lutowa edycja Nissens News zawiera dziewięć najnowszych chłodnic cieczy, kondensery do układów klimatyzacji , nagrzewnice, intercoolery i elektrowentylatory. Są wśród nich produkty do samochodów osobowych i dostawczych. Wśród chłodnic cieczy znalazły się pozycje dedykowane do samochodów dostawczych (Citroen Jumper 2006- i Iveco Daily 2006-) a w segmencie samochodów osobowych produkty do modeli marki Kia: Sorento […]

Wydajność i lekka konstrukcja chłodnicy dzięki technologii 5 mm
Wydajność i lekka konstrukcja chłodnicy dzięki technologii 5 mm

Ewolucja w motoryzacji i trend downsizingu zmuszają konstruktorów do tworzenia coraz lżejszych części. „Odchudzanie” samochodów dotyczy także systemu chłodzenia silnika. Downsizing jest wyzwaniem także przez to, że małe jednostki osiągające duże moce wymagają wydajnego systemu chłodzenia. Wydajny i lekki zarazem układ chłodzenia Nissens osiągnął dzięki wprowadzeniu nowej technologii 5 mm. Wymiar „5 mm” oznacza odległość […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!