Nowe szkolenia techniczne Valeo online

, 16 marca 2020, 15:22

Pandemia koronawirusa jest dla nas wszystkich nową i niekomfortową sytuacją. Wielu z nas zastanawia się jak poradzić sobie w tej sytuacji oraz bezpiecznie wykorzystać czas, w którym nałożone zostały na nas ograniczenia. Firma Valeo przygotowała dla właścicieli i pracowników warsztatów nowe szkolenia online.

Wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, pracodawcy stwarzają swoim pracownikom możliwości pracy zdalnej. W przypadku warsztatów ciężko wyobrazić sobie, żeby ktoś „zdalnie” wymienił olej lub klocki. Z drugiej strony należy się spodziewać, że właściciele samochodów stosując się do zaleceń rządu i tak pozostaną w domach i zrezygnują z planowanych napraw samochodów. Wszystko to sprawia, że niestety, ale w najbliższym czasie w warsztatach mogą pojawić się przestoje. Co gorsza, póki co trudno przewidzieć jak długo to potrwa i jak będzie wyglądało.

Aby ten czas przejściowy nie był czasem straconym warto skupić się na rzeczach, które odkładane były na później. W obłożonych pracą warsztatach często mogło brakować czasu na poszerzanie wiedzy technicznej. Valeo pokazuje, że dzięki webinarom online w sposób wygodny można poszerzyć swoją wiedzę z domu.

Na stronie Valeoservice.pl znajduje się bogata biblioteka szkoleń technicznych dostępnych na żądanie o dowolnej porze. Aby je obejrzeć wystarczy się zarejestrować podając podstawowe dane. Co warto dodać, szkolenia są bezpłatne.

Wszystkie szkolenia dostępne są pod adresem: https://gateway.on24.com/wcc/gateway/elitevaleoservice/1832157/category/13641/polish

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!