Promocyjna cena urządzenia do kontroli geometrii Launch

, 21 marca 2012, 14:39

Firma Launch Polska sp. z o.o. wprowadza nową promocyjną ceną urządzenia do pomiaru i kontroli geometrii ustawienia kół KWA-300 3D. Do końca kwietnia cena kompletnego przyrządu wynosi 27 500 zł netto.

Urządzenie do pomiaru i kontroli geometrii kół Launch KWA-300 3DKWA-300 3D to urządzenie wykorzystujące najnowsze osiągnięcia w zakresie kontroli i pomiaru geometrii kół i osi pojazdów. Pomiar realizowany jest w systemie trójwymiarowego modelowania parametrów podwozia. Przyrząd posiada bazę danych parametrów wzorcowych wraz ze schematami regulacji. Kompensacja kół wykonywana jest poprzez przetoczenie pojazdu. 

Dowiedz się więcej

Nowy podnośnik 2-kolumnowy w ofercie firmy Tip-Topol
Nowy podnośnik 2-kolumnowy w ofercie firmy Tip-Topol

Podnośnik 2-kolumnowy HL2.40 o napędzie elektro-hydraulicznym to najnowszy produkt marki Invento oferowany przez firmę Tip-Topol. Do atutów urządzenia należy jego udźwig wynoszący 4t, cztery trójdzielne ramiona o zakresie od 680 do 1450 mm oraz szeroki rozstaw kolumn wynoszący 2600 mm. Dzięki zastosowaniu hydraulicznego systemu synchronizacji wyeliminowano system lin, co pozwoliło na zmniejszenie progu pomiędzy kolumnami. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!