Probalance 7425S – najnowsza wyważarka w ofercie Tip-Topol

, 21 marca 2012, 14:01

Firma Tip-Topol wprowadziła do oferty nową wyważarkę z rodziny Probalance. Model 7425S jest produkowany dla firmy Rema Tip-Top przez firmę Cemb. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie skrócić czas pracy od momentu założenia koła do momentu jego zdjęcia z wyważarki (system „floor to floor”).

Wyważarka Probalance 7425SPo założeniu koła operator wykonuje tylko jedną czynność ramieniem pomiarowym. Następnie zamyka osłonę, a wyważarka sama – bez dotykania jakiegokolwiek przycisku na panelu sterującym – identyfikuje z  jakiego typu obręczą ma do czynienia.

Model wyposażony jest w 17” monitor LCD, na którym pokazywane są wyniki pomiaru. Dodatkowo urządzenie w standardzie  zawiera ramię pomiarowe do wprowadzania odległości i średnicy felgi oraz sonar, który bezdotykowo wprowadza wymiar szerokości koła.

Wyważarka posiada również  program „OPTI weight” do redukcji naklejanych ciężarków. 

 

Dowiedz się więcej

Nowy model wyważarek Hofmann – Geodyna 3900 (3900-S)
Nowy model wyważarek Hofmann – Geodyna 3900 (3900-S)

Firma ZUH Sosnowski wprowadza do oferty nową wyważarkę do kół samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Geodyna 3900 firmy Hofmann posiada szereg funkcji dostępnych w najwyższych modelach wyważarek, ponadto jest stosunkowo niewielkich rozmiarów. Urządzenie Geodyna 3900 wyposażone jest w wysokiej rozdzielczości czytelny 19” monitor TFT. Główne cechy maszyny, które wyróżniają ją od konkurencji w danym segmencie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!