Nowa zawartość, nowa strona Sogefi

, 9 marca 2012, 12:43

Zupełnie nowa strona Grupy Sogefi jest już dostępna pod adresem www.sogefigroup.com. Oprócz zmienionej szaty graficznej, prezentuje więcej treści.

Strona jest podzielona na pięć obszarów: elementy zawieszenia, systemy filtracji płynów, systemy powietrza i chłodzenia, sprężyny specjalne oraz produkty aftermarketowe. Każda z sekcji zawiera dodatkowe obrazy, materiały filmowe i animacje ukazujące gamę produktów Sogefi.

Goście strony mogą znaleźć na niej informacje o Sogefi Group oraz wchodzących w jej skład firmach (Allevard Rejna, Filtrauto and Systèmes Moteurs, LP-DN, United Springs, Sogefi Purchasing) i markach (Purflux, Fram, CoopersFiaam).

Sogefigroup.com zawiera więcej niż kiedykolwiek nowości, informacji oraz danych technicznych – mogą zaciekawić czytelników z całego świata. Witryna jest adresowana do osób mających do czynienia z filtrami oraz zawieszeniem. Pierwotnie służąca inwestorom Sogefi S.p.A., obecnie zawiera treści, które zainteresują dostawców i użytkowników końcowych.

Dostępne języki to włoski, angielski, francuski i niemiecki. Wkrótce dostępnych będzie kolejnych pięć wersji. Strony firm należących do Grupy będą teraz przekierowywały na nową witrynę Sogefi. Online pozostaną cztery strony marek aftermarketowych filtrów: Purflux, Fram, CooperFiaam oraz (we Włoszech) Tecnocar. Będą na nich prezentowane m.in. informacje o najnowszych katalogach i produktach. Adresy tych marek to www.purflux.com, www.coopers-fiaam.com, www.fram-europe.com and www.filtri-tecnocar.com.

– Nowe strony dają nam szansę na pozostanie w bliższym kontakcie z klientami i dostawcami, jak i oferowanie im wsparcia oraz użytecznych informacji, spełniających wszystkie ich potrzeby. Wierzę, że jest to pozytywny krok ku naszemu sukcesowi w przyszłości” – powiedział Andrea Taschini, dyrektor generalny działu aftermarketowego w Sogefi Group.

 

Dowiedz się więcej

Nowa strona Brembo
Nowa strona Brembo

W 50. rocznicę swojej działalności, Brembo udostępniło zmienioną stronę internetową, zawierającą nową strukturę i treści oraz odmienioną szatę graficzną. W związku z okrągłą, 50 rocznicą swojej działalności, Firma Brembo zaprezentowała nową odsłonę strony internetowej www.Brembo.com. Wzornictwo, design i wygoda zawsze były głównymi celami przyświecającymi działalności Brembo i właśnie te funkcjonalności odzwierciedlać ma odmieniona strona firmy. […]

Nowy katalog filtrów Sogefi Group
Nowy katalog filtrów Sogefi Group

Firma Sogefi Group udostępniła właśnie nowy katalog filtrów CoopersFiaam do samochodów osobowych i dostawczych, W nowym katalogu znajdzie dodatkowo się ponad 200 nowych filtrów CoopersFiaam. Do wyboru dla zainteresowanych ,oprócz drukowanego katalogu dostępna jest również jego  wersja online, która znajduje się na stronie producenta. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: www.CoopersFiaam.com (pk)

Części Sogefi w najpopularniejszych autach w Europie
Części Sogefi w najpopularniejszych autach w Europie

Osiem na dziesięć najlepiej sprzedających się samochodów w Europie jest fabrycznie wyposażonych w produkty Sogefi. W najpopularniejszym VW Golfie znalazły się drążki stabilizatorów i sprężyny amortyzatorów tej marki. Technologie stosowane przy produkcji wyposażenia fabrycznego są wykorzystywane również podczas tworzenia części zamiennych. Na drugim miejscu rankingu uplasował się Ford Fiesta VI, który fabrycznie został wyposażony w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!