Wyraź swoją opinię: wpływ zimy na uszkodzenia opon

, 7 marca 2012, 16:05

Czas na podsumowanie tegorocznej zimy. Czy fakt, że w tym roku była ona słabsza miał wpływ na ilość klientów wymieniających lub naprawiających opony? Zapraszamy do udziału w ankiecie.

{uri:/ankieta/pokaz/3}

 

Jeśli chcieliby Państwo podzielić się szczegółami dotyczącymi minionego okresu, niezależnie czy dotyczy to serwisu ogumienia, czy ogólnie podsumowania pracy warsztatu i ilości klientów, zapraszamy do komentowania.

 

Dowiedz się więcej

Olej Ravenol do automatycznych przekładni Honda
Olej Ravenol do automatycznych przekładni Honda

Ravenol wprowadza do oferty olej przeznaczony do najnowszej generacji skrzyń automatycznych firmy Honda. Ravenol ATF DW-1 Fluid to syntetyczny olej, spełniający specyfikacje Hondy. Nowy produkt charakteryzuje się ekstremalnie niską temperaturą krzepnięcia, ulepszoną lepkością i współczynnikiem tarcia. Olej gwarantuje również dobrą ochroną przed zużyciem i wysoką stabilność termiczną. Ravenol ATF DW-1 Fluid jest przeznaczony do automatycznych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 marca 2012, 10:16 0 0

test

Odpowiedz