Aprobata koncernów samochodowych dla urządzenia Robinair AC1234

, 7 marca 2012, 13:54

Stacja AC1234 marki Robinair została zaakceptowana przez znane koncerny samochodowe – informuje firma ZUH Sosnowski, dystrybutor urządzeń Robinair.

Robinair AC1234Jako pierwszy aprobaty nowej stacji dla swoich aut udzielił w sierpniu 2011 roku Opel oraz Chevrolet. W kolejnych miesiącach urządzenie AC1234 zatwierdziły: Jaguar, Land Rover, Hyundai, Kia, Ford, Renault, Toyota, Mitsubishi, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda i Subaru – rekomendując je swoim autoryzowanym serwisom. W tym roku urządzenia marki Robinair powinny uzyskać akceptację również pozostałych producentów.

Pojawienie się na rynku pierwszych aut z nowym czynnikiem idzie w parze z pojawieniem się urządzeń do ich serwisowania. Jedną z pierwszych na świecie firm, które zaprezentowały nowe stacje do obsługi klimatyzacji z czynnikiem HFO1234yf była firma Robinair – prezentując model AC1234 pod koniec 2010 roku.

W lipcu 2011 roku urządzenie to otrzymało certyfikat organizacji TÜV Rheinland w imieniu VDA – niemieckiego stowarzyszenia przemysłu samochodowego i zostało oficjalnie dopuszczone do sprzedaży.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!