Era oświetlenia samochodowego opartego na technologii LED trwa w najlepsze

, 19 lutego 2020, 23:36

Już w niemalże każdym samochodzie można znaleźć pojedyncze elektroluminescencyjne źródła światła. Mogą one być fabryczne, ale często też są to zaadaptowane przez użytkowników akcesoria takie jak lampy do jazdy dziennej, retrofity tradycyjnych żarówek lub też moduły LED przeznaczone do oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

Dedykowane pod wybrane modele samochodów lampki LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala w łatwy sposób zmodyfikować samochód i korzystać z wszystkich zalet oświetlenia LED. Aby je zamontować, nie trzeba wykonywać żadnych przeróbek, a wszystkie niezbędne do montażu elementy są zawarte w komplecie. W przeciwieństwie do modyfikacji oświetlenia z użyciem retrofitów LED, zastosowanie wspomnianych modułów daje możliwość legalnego korzystania z tego rodzaju modyfikacji na drodze. Prawie wszystkie modele CLP w ofercie M-TECH posiadają pełną homologację drogową.

Dzięki zastosowaniu diod marki OSRAM, światło emitowane przez moduły podświetlenia tablicy rejestracyjnej CLP jest jasne i ma przyjemną białą barwę. Nadaje pojazdom świeżego wyglądu oraz sprawia, że tablica jest bardziej czytelna.

Gama modułów LED to także lampki przeznaczone do oświetlenia wnętrza. Oferta CLB to przeszło 20 pozycji dedykowanych do ponad 30 wybranych modeli samochodów najpopularniejszych marek. Światło emitowane przez diody LED nie tylko zużywa mniej energii, ale także jest przyjemniejsze i bardziej wyraziste niż światło tradycyjnej żarówki.

Absolutną nowością są lampki CSM, czyli moduły LED będące zamiennikiem oryginalnych lampek kierunkowskazów w przednich błotnikach wybranych modeli samochodów. Silne, pomarańczowe światło „pływającego” kierunkowskazu przyciąga wzrok innych użytkowników dróg, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo podczas manewrowania.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!