Bezpieczny podnośnik od Facom

, 28 lutego 2012, 10:29

Facom oferuje obecnie najnowszy podnośnik 2T DL.200SL. Produkt został opracowany specjalnie pod kątem bezpieczeństwa, dlatego wyposażono go w podwójne zabezpieczenie przed niekontrolowanym opuszczeniem pojazdu.

Podwójne zabezpieczenie obejmuje zapadkę zabezpieczającą i pedał zwalniający

Podnośnik Facom 2T DL.200SLZapadka zabezpieczająca jest mechanicznym systemem zabezpieczającym, który automatycznie włącza się przy wysokości podnoszenia 320 mm, uniemożliwiając opuszczenie się podnośnika nawet w przypadku wycieku z obwodu hydraulicznego. Zablokowanie podnośnika jest sygnalizowane przez pojawienie się żółtego wskaźnika i odgłos zatrzaśnięcia.

Podnośnik Facom 2T DL.200SL - podniesiony

Pedał zwalniający zapewnia, że podnośnik opuści się do poziomu podłogi tylko w wyniku zamierzonego działania użytkownika. Podnośnik opuści się z kontrolowaną prędkością, gdy zostaną wykonane dwie czynności jednocześnie: jedna czwarta obrotu rękojeścią i nadepnięcie pedału. Gdy tylko użytkownik zwolni rękojeść, podnośnik przestaje się opuszczać.

Wykorzystanie mechanicznej blokady podczas pracy pod uniesionym pojazdem, siłownik podnośnika poddawany jest mniejszym obciążeniom. Taka konstrukcja pozwoliła na zwiększenie trwałości urządzenia.

Parametry podnośnika:

  • Długość wynosi 880 mm, 
  • Podnośnik Facom 2T DL.200SL - widok z bokuSzerokość 260 mm
  • Wysokość 135 mm. 
  • Minimalna wysokość pod podwoziem: 75 mm
  • Maksymalna wysokość podnoszenia: 465 mm
  • Masa: 35 Kg
  • Gwarancja 2 lata
  • Zgodność z normą EN1494
     

Orientacyjna cena detaliczna netto: 1476 PLN (Nr kat.: DL.200SL)


 

 

Dowiedz się więcej

Promocja podnośnika Mondolfo Ferro Titan P232EC
Promocja podnośnika Mondolfo Ferro Titan P232EC

Od 15 lutego 2-kolumnowy podnośnik Mondolfo Ferro Titan P232EC oferowany wraz z wydłużoną gwarancją na wszystkie elementy metalowe do dwóch lat można zakupić w Tiptopol w promocyjnej cenie 10990zł netto. Oferta obejmuje również transport do klienta, montaż oraz przeszkolenie personelu. Karta produktowa dostępna jest we wszystkich oddziałach firmy Tiptopol, u autoryzowanych dealerów oraz na stronie […]

Nowy podnośnik 2-kolumnowy w ofercie firmy Tip-Topol
Nowy podnośnik 2-kolumnowy w ofercie firmy Tip-Topol

Podnośnik 2-kolumnowy HL2.40 o napędzie elektro-hydraulicznym to najnowszy produkt marki Invento oferowany przez firmę Tip-Topol. Do atutów urządzenia należy jego udźwig wynoszący 4t, cztery trójdzielne ramiona o zakresie od 680 do 1450 mm oraz szeroki rozstaw kolumn wynoszący 2600 mm. Dzięki zastosowaniu hydraulicznego systemu synchronizacji wyeliminowano system lin, co pozwoliło na zmniejszenie progu pomiędzy kolumnami. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!