TecDoc Catalogue 3.0 – zoptymalizuj swój biznes

, 13 lutego 2020, 8:00

Jako innowator rozwiązań cyfrowych i dostawca czołowych rozwiązań eksperckich, TecAlliance rozumie swoją odpowiedzialność za sukces klientów i rynku. Będąc specjalistą od zarządzania danymi, przez ponad 25 lat ustanowiliśmy standardy na rynku motoryzacyjnym na całym świecie. W oparciu o prośby i wymagania klientów TecAlliance nieustannie opracowuje praktyczne rozwiązania cyfrowe i innowacyjne usługi, które ułatwiają codzienną obsługę klientów.

TecDoc Catalogue to jeden z czołowych i najbardziej kompleksowych katalogów na świecie
dla motoryzacyjnego rynku części zamiennych tworzony na podstawie TecDoc Standard.
Wersja 3.0 przynosi gamę korzyści warsztatom i sprzedawcom części: dogłębna integracja
szerokiego zakresu informacji o naprawach i obsłudze (Repair and Maintenance Information, RMI), zgodnych z wytycznymi producentów pojazdów, umożliwia użytkownikom dostęp do informacji bezpośrednio z wyszukiwarki części zamiennych. System opiera się na komponentach i ma przejrzysty układ. Zakres, jakość oraz aktualność danych i informacji umożliwia warsztatom świadczenie usług obsługi pojazdów zgodnie ze specyfikacjami producentów, co z kolei pozwala zachować gwarancję producenta pojazdu.

Przegląd korzyści dla warsztatu:

  • prosta i intuicyjna obsługa;
  • nowoczesny interfejs użytkownika;
  • technologia oparta na chmurze;
  • szybkość i niezawodność;
  • dogłębna integracja informacji o naprawach i obsłudze (RMI) na poziomie artykułu;
  • informacje o częściach zamiennych zgodne z wytycznymi producenta;
  • „Ulubione”: skonfiguruj swój interfejs główny w celu wyboru grupy podzespołu;
  • ciągłe aktualizacje i ulepszenia oparte na opinii użytkowników.

Dla sprzedawców części zaletą jest konfiguracja własnych sklepów internetowych opartych na TecDoc Catalogue, który zapewnia funkcje sklepu internetowego i pełną integrację z danymi​ RMI. Alternatywnie dystrybutorzy mogą zintegrować dane TecDoc Catalogue z własnymi sklepami i systemem katalogowym za pośrednictwem web service.

Obserwuj TecAlliance i bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi rozwiązaniami:
linkedin.com/company/tecalliance
tec.al/newsletter

Kontakt:
Magdalena Czechowska
Sales Manager Central and Eastern Europe
Magdalena.Czechowska@tecalliance.net
Telefon: +48 501 233 363

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 lutego 2020, 15:57 1 -9

TecDoc 12-15 lat temu to było coś, można było wyszukać część i była pewność, że to jest to, bo dane były weryfikowane przez firmę. Odkąd poszli z ' duchem czasu ' i każdy chińczyk, który tylko ma kasę wrzuca swoje śmiecie z krosami i nikt tego nie weryfikuje. Efekt jest taki, że szukasz rury do turbo i często niektóre wyniki mają tyle wspólnego z oryginałem, że też są z gumy.

Odpowiedz

Dostawca danych, 13 lutego 2020, 18:51 12 -2

Wiesz, że dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele, przedstaw więc lepszy katalog, ciekawe czego używasz na codzień do doboru części. Słyszałeś może co to znaczy cetyficate data supplier? Każdy chinczyk powiadasz? Czemu zatem z Polski jest zaledwie kilkunastu dostawców danych - reszty nie stać czy ich wiedza i doświadczenie jest za niskie by tam się znaleźć?

Odpowiedz

nicki, 21 lutego 2020, 0:09 1 0

Sporo się buli za bycie "dostawcą" danych

Odpowiedz

Serwis, 14 lutego 2020, 11:36 2 0

Wszystko git, oprócz ceny...

Odpowiedz

Dostawca danych, 14 lutego 2020, 12:40 4 0

To fakt obecność w TecDoc jest dla największych graczy.

Odpowiedz

Anonim, 14 lutego 2020, 17:42 3 -14

Ale tu mówimy o korzystaniu z danych TecDoc do tworzenia powiązań towarów i adaptacji do własnych programów i katalogów. Nie wiem co ty tam dostarczasz, ale powinieneś wiedzieć, że są w Polsce firmy, które równolegle z TecDoc tworzyły własne bazy danych i wyszło im to nieźle.

Odpowiedz

Dostawca danych, 14 lutego 2020, 19:31 14 -2

A to ciekawe oświeć mnie jakie to firmy mają swoje bazy? Tylko nie pisz mi o firmach co wykradły dane z TecDoc gdy te były stosunkowo słabo zabezpieczone, teraz łatwa je poznać po tym że najnowsze auta w ich bazie są z 2018 roku, na szczęście Niemcy wytaczają im coraz częściej procesy i tępią takie procedury, zresztą tajemnica poliszynela jest że w tecdocu jest robiony klucz bledu . TecDoc wykupuje praktycznie wszystkie mające jakąś wartość bazy przez co nadal ma status monololisty.

Odpowiedz

Dostawca danych, 15 lutego 2020, 19:25 17 -3

Do Anonim: Oświecisz mnie jakie to bazy w Polsce są stworzone i wyszło im to nieźle, tylko nie pisz mi o firmach co kradną dane z TecDoca albo podszywają się nadając na swoje produkty numery części marek znajdujących się w TecDocu robiąc syf na rynku.

Odpowiedz

Inter, 15 lutego 2020, 21:13 2 -3

Profi Auto ma najlepszy katalog. Nie ma błędów. Nikt nie ma lepszego. Tylko Profi Auto rzondzi

Odpowiedz

Dostawca danych, 15 lutego 2020, 22:15 11 -1

Brawo :-) Pomijając że w prawym dolnym rogu na stronie katalogu jest informacja, że korzystają z bazy TecDoc wszystko się zgadza.

Odpowiedz

Inter, 16 lutego 2020, 17:29 2 -1

Ale Profi Auto ma lepszy

Odpowiedz

l`equipe, 17 lutego 2020, 11:30 2 0

ProfiAuto bazuje na TD, ale ponad 25% danych, dostępnych użytkownikom nie pochodzi z TD, tylko z niezależnych baz ProfiAuto i TEMOT. Są tam rzeczy, których w "seryjnym" TecDocu nie znajdziesz.

Odpowiedz

Dostawca danych, 17 lutego 2020, 18:10 3 -2

Co nie zmienia postaci rzeczy że 75 procent danych jest z Tecdoca i na rynku nie ma lepszej bazy katalogu obecnie. Oczywiście są lepsze lub gorsze na rynku rozwiązania jakieś typowo firmowe jednak nie mają one szansy istnieć bez bazy tecdoc

Odpowiedz

redline, 17 lutego 2020, 19:59 2 -5

25% to już 1/4. A to dzieło tylko jednej firmy. TD chciałby wszystko zmonopolizować, ale np nigdy nie znajdą się w nim te wszystkie części OEM`owe, które są w Profi.

Odpowiedz

Dostawca danych, 17 lutego 2020, 20:22 4 -1

to pomyśl sobie jak by wygladal katalog profila bez danych z tecdoc`a, kolejna sprawda do bazy jakich aut byloby przypisane ta 1/4 zastosowan?

Odpowiedz

lolo, 18 lutego 2020, 21:58 1 -2

Dostawca, piszesz jakbyś był co najmniej PR`owcem TecAlliance. Albo SKV... XD

Odpowiedz

Dostawca danych, 19 lutego 2020, 1:02 6 0

Nie pracuje dla TecAlliance, a skąd pomysł Esen SKV to już zupełnie nie mam pojęcia, jedynie kojarze z TecDoca pracuje z innym asortymentem. Tak na marginesie brand 4969 mają dobrze przygotowane dane i od zaj...a zdjęć.

Odpowiedz

szukacz, 27 maja 2020, 8:42 0 0

na tym nie da się pracować

Odpowiedz