Wygodne rozwiązanie dla przenośnych elektronarzędzi

, 16 lutego 2012, 11:28

Z myślą o mechanikach regularnie używających przenośnych elektronarzędzi, Facom wprowadza nową szafkę boczną Jet Power do wózków Jet+, dzięki której mają do dyspozycji przestrzeń do przechowywania i używania dowolnych narzędzi wymagających zasilania elektrycznego.

Szafka boczna Jet PowerSzafka mieści trzy elektronarzędzia dowolnej marki i dowolnego typu. Na drugim poziomie można zaś przechowywać trzy ładowarki. Pewne zamocowanie narzędzi w skrzynce umożliwia podwójny system mocowania. Szafkę łatwo i szybko mocuje się do boku nowych wózków narzędziowych Jet+ i do wózków starszej generacji JetXL.

Wewnątrz szafki znajduje się listwa z sześcioma gniazdami zasilania i wyłącznikiem, dzięki której można wygodnie ładować elektronarzędzia, Szafka boczna Jet Powerlampy, telefony komórkowe, laptopy, itp. Z dolnej części skrzynki wychodzi 5-metrowy przewód do podłączenia do sieci elektrycznej, z automatycznym zwijaczem i blokadą przewodu. Nie zapomniano o zabezpieczeniu przeciwprzepięciowym i ograniczeniu prądu do 10A.

Żaluzja zamykana na klucz zabezpiecza narzędzia, zamykaną na klucz. Szafka boczna Jet PowerNiezależnie od tego, czy żaluzja jest otwarta czy zamknięta, narzędzia umieszczone w Jet Power mogą być ładowane zarówno w czasie godzin pracy, jak i w nocy.

Dodatkowe informacje o szafce

Orientacyjna cena detaliczna: 2052 zł + VAT
Wymiary: dł.  543 x szer. 332 x wys. 811 mm
Masa: 15 kg
Nr kat.: JET.A8POWER (czerwona)

Dowiedz się więcej

Dwuczęściowa szafka narzędziowa Topex
Dwuczęściowa szafka narzędziowa Topex

By nie mieć problemów z bałaganem w warsztacie, który utrudnia szybką i wygodną pracę, należy mieć odpowiednie meble warsztatowe. Zachowanie porządku ułatwić może nowa szafka narzędziowa Topex 79R500. Nowa szafka składa się z dwóch części, które mogą funkcjonować zarówno jako jeden mebel, jak i oddzielnie. Górna, mniejsza szafka ma wymiary 60x26x34 cm. Dzięki wygodnym uchwytom […]

Szlifierka kątowa długa
Szlifierka kątowa długa

Firma J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o. wprowadza na rynek pneumatyczną szlifierkę kompozytową marki Draper o numerze katalogowym 47571. Narzędzie z serii Expert Quality charakteryzuje się niższym poziomem hałasu, niższym poziomem wibracji oraz niższą wagą w stosunku do konwencjonalnych narzędzi pneumatycznych. Mocna konstrukcja z tworzyw kompozytowych sprawia, że to lekkie, ale zarazem wytrzymałe narzędzie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!