Kolejna szkoła w programie Młode Kadry

, 14 lutego 2012, 11:29

W ramach programu Młode Kadry, organizowanego przez Inter Cars SA we współpracy z Centrum Kształcenia Praktycznego, w Grudziądzu zostało uruchomione Regionalne Centrum Szkoleniowe. Po oficjalnym przekazaniu narzędzi i wyposażenia warsztatowego na ręce wiceprezydenta Grudziądza, uczestnicy uroczystości otwarcia mieli możliwość obejrzenia przekazanego sprzętu, oraz pracownie i warsztat w którym będzie ono wykorzystywane przez uczniów.

Zaproszeni goście z zainteresowaniem wysłuchali prezentacji na temat aktualnej sytuacji w szkolnictwie zawodowym i poznali zalety współpracy w ramach Programu Młode Kadry.

Program ma dostarczyć wiedzę uczniom i nauczycielom. W zakres programu wchodzi…


Program ma dostarczyć wiedzę uczniom i nauczycielom. W zakres programu wchodzi:

  • wyposażenie placówek w nowoczesny sprzęt wykorzystywane do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach,Uroczystość otwarcia RCS w Grudziądzu
  • dostarczenie niezbędnej wiedzy potrzebnej w procesie kształcenie przyszłej kadry oraz ułatwienie startu zawodowego młodym ludziom po przez zbliżenie dwóch światów (przedsiębiorców i edukacji),
  • organizacja olimpiad wiedzy,
  • organizacja praktyk i stażów dla najlepszych uczniów.
     

W uroczystości otwarcia udział brali m.in. Przemysław Ślusarski, wiceprezydent Młode kadryGrudziądza, Joanna Iwanowska, przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miejskiej Grudziądza, Dyrekcja CKP, twórcy programu Młode Kadry: przedstawiciele Inter Cars oraz firm współuczestniczących w przedsięwzięciu, przedstawiciel ITS, sprawujący patronat nad programem oraz nauczyciele i okoliczne warsztaty.

Producenci

Dowiedz się więcej

Pierwsza szkoła w programie Młode Kadry
Pierwsza szkoła w programie Młode Kadry

Program Młode Kadry odniósł pierwszy sukces – w październiku, we współpracy z Zespołem Szkół nr 1 w Piasecznie, zostało uruchomione pierwsze Regionalne Centrum Szkoleniowe. Zadaniem programu Młode Kadry jest tworzenie Regionalnych Centrów Szkoleniowych we współpracy z palcówkami edukacyjnymi o profilu motoryzacyjnym. Projekt ten umożliwi wyposażenie wybranych szkół w nowoczesny sprzęt wykorzystywany do naprawy i diagnostyki usterek […]

„Młode Kadry” Inter Cars w Częstochowie
„Młode Kadry” Inter Cars w Częstochowie

W Centrum Kształcenia Praktycznego w Częstochowie odbyła się inauguracja II edycji programu „Młode Kadry”. Zainteresowanie uroczystością przerosło oczekiwania samych organizatorów. Młode Kadry w Częstochowie Centrum Kształcenia Praktycznego w Częstochowie rozpoczęło współpracę z programem „Młode Kadry” Inter Cars. Na specjalnie zorganizowanej uroczystości obecni byli m.in. Prezydent Miasta Krzysztof Matyjaszczyk, Prezes Inter Cars SA Robert Kierzek, Śląski […]

„Młode Kadry” Inter Cars w Białymstoku
„Młode Kadry” Inter Cars w Białymstoku

Centrum Kształcenia Praktycznego nr 2 w Białymstoku rozpoczęło współpracę z programem „Młode Kadry” Inter Cars. Dystrybutor wraz ze swoimi partnerami dostarczył szkole nowoczesny sprzęt niezbędny do przeprowadzania zajęć praktycznych. Młode Kadry w ZSM w Białymstoku Kolejna szkoła zawodowa dołączyła do projektu Inter Cars ,,Młode Kadry". Tym razem jest to Centrum Kształcenia Praktycznego nr 2 im. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 14 lutego 2012, 12:49 0 0

oo I Tomek B. sie zalapal : )

Odpowiedz

Anonim, 14 lutego 2012, 20:49 0 0

BRAWO! i to się nazywa FIRMA.
A jak ja chciałem pewien mały pomysł "wprowadzić", aby ulepszyć, polepszyć efektywność pracy, co pozwoliłoby na reagowanie na bieżąco, na sprawy które "wychodzą", stają się bardziej widoczne po miesiącach, i z tego powodu, robiły się, duże nadmuchane problemy, to zwlekano, ignorowano, omijano, z wdrożeniem projektu aby tylko pokazać, swoje ego?, choć jak naciskałem i pokazywałem "co i jak", "zyski i straty", to pokazywano inną stronę medalu, tak aby pokazać tylko, że mylę się, i tłumacząc zarazem, że to kosztuj.
A okazało się, że trzeba tylko wprowadzić pewną funkcje(moduł?), w programie, co kosztowałoby, może około 1000zł, a byłoby mniej problemów i mniejsze koszty i więcej czasu na inne prace, co pozwoliłoby na "dokładny szlif, mierzony mikromierzem".
Jak mi było tylko wiadomo, co do kosztu wdrożenia projektu, to nurtowało mnie pytanie, to jak to się ma, do prac i myślenia, EFEKTOWNI I EFEKTYWNI, marna kadra? NIE!, która widzi co ewentualnie swój czubek nosa? NIE! i martwi się, co będzie na koniec miesiąca NIE!.
Zasada kadry!, "kadra efektywna widzi problem, nie tylko od podstaw, ale i widzi zarys odległy w przyszłość", jak to widzi porządna FIRMA?.
IC jest na pewno efektywny, co może i pozwolić sobie na efektowność, widzi problemy, ale na pewno nie korzysta z czyjegoś "wierzchu".
A to co obecnie robi, to daje mu na pewno miejsce 1.(pierwsze), nie biorąc pod uwagę, że sprzedaż jest również na miejscu pierwszym.
"Ooo patrz!..., Wicia wierzchem jedzie!,.. Nie! może być?, na kocie?".
Pozdrawiam SOFIMCARS
p.s do moderatora, proszę eliminować na przedzie marne wpisy, aby uniknąć kasowania, dziękuje, LUB skasować od razu ten post.

Odpowiedz

Anonim, 14 lutego 2012, 22:36 0 0

jezuuu, chłopie zlituj się... przestanę czytać mf bo już nie trafię Twoich komentarzy. Nic nie wnoszą, nie wiadomo o czym są i nie wiadomo do czego zmierzają.

Odpowiedz

Anonim, 15 lutego 2012, 11:02 0 0

No cóż "młody kolego", pewne rozumowanie przychodzi z czasem, tak więc miej nadzieje, że w końcu "TRAFISZ", nie od razu "staje" się na tyle rozumnym, aby rozumować wszystko i wszystkich (jakie to jest proste, że ja osobiście cię rozumiem z "trafieniem", że "trafiło" mi się rozumować karlusa).
A może napiszesz coś merytorycznego, aby trafiło w 10?, bo jak na razie to trafiasz kulą w płot, albo daj sobie na luz.
W sumie, jeśli takowe osoby czytają mf, to jak najbardziej polecam zaprzestania, gdyż .."nie trafię Twoich komentarzy"..może źle wpłynąć na twą psyche, albowiem tkwienie w mysli, o innym znaczeniu, przekłada się na "zawieche", czyli stan po po po..., bo nie dla "szczeniaka" kiełbasa?.
Pytam więc, a co mają wnosić komentarze? i proszę pisać! a nie robić z siebie pajaca?, mylisz pojęcia!.
FAKT twój komentarz do komentarza, jest merytoryczny i wnosi co?, a może się przedstawisz? i od tego zaczniemy dyskurs, a nie ukrywasz się, jak ten królik, dziki królik, tak powinien wyglądać każdy komentarz?.
Prowokujesz bo masz tylko płytki jeden cel?.
No cóż, na tyle cię stać, ale to nie jest moja wina.
Dlaczego mf mało się pod tym względem rozwija?, bo dopuszcza się takie komentarze, puste, mdłe...
A JAK NIE CHCESZ, TO NIE CZYTAJ, NIE PISZ!, i pozwól innym żyć, nie bądź taki pępek!.
MASZ ŻAL?, to kieruj go do swego polonisty, że nie obdarzył cię w większy zasób słów, i we własne myślenie.
Dlaczego aż tak w d... cię ściska?, masz jakiś emocjonalny problem z sobą?.
Czy mam obnażyć, np: pytanie do "kolegi" co to jest i gdzie są czujniki akustyczne, odpowiedz: "teraz nie mam czasu", więc pytam kobietę z branży, "to jest czujnik zużycia, informujący akustycznie, i zamontowany jest w układzie ham."
DO TEGO ZMIERZAM, ŻE CO NIEKTÓRZY TO POWINNI UCZYĆ SIĘ PODSTAW ROZUMOWANIA, ALE I MECHANIKI.
A ZAMYSŁ, POMYSŁ IC jest jak najbardziej trafiony!.
A twe małe i płytkie komentarze wsadź sobie...
SZKODA TYLKO, ŻE KAŻDY TAKI "POUCZAJĄCY KOMENTARZ TRAFI W PŁOT I DO KOSZT", bo jeden człowiek "wykona pracę" na rzecz..., a przez "małego" człowieka, jednym kliknięciem to się zniweczy.
Dlatego też, FORUM MF w ogóle nie istnieje!.
Bo zazwyczaj "merytoryczni" na tym cierpią i rezygnują z komentowania, a młokosy górą.
W sumie, tak dziś jest, że młodzi pozjadali wszystkie rozumy, z myślą, że już wszystko wiedzą, a tak prostych rzeczy NIE!.
TO rozumowanie przewrotne, gdzie fantazja sięga szczytu, że dom buduje się od dachu.
pozdrawiam SOFIMCARS

Odpowiedz

Anonim, 15 lutego 2012, 14:05 0 0

Sofimcars, jeśli Ty komuś doradzasz zwracanie się do polonisty o obdarzenie zasobem słów, to Ty zwróć się do Boga o obdarzenie rozumem...

Odpowiedz

Anonim, 15 lutego 2012, 17:28 0 0

Na to już za późno to fakt, co widać w twych komentarzach, aby komuś doradzać w nauczaniu, aby "go" obdarowano przynajmniej w rozum.
Propozycja tyczyła się, aby kierował swój ŻAL!!! i proszę nie przekręcać!.
Tobie również polecam, abyś nauczył się czytania ze zrozumieniem, bo twe pokrętne myślenie ma płytkie pojęcie, i tak merytoryczny wywód, powinien znaleźć się, na pierwszej stronie...
No cóż, "jak gołębiem się nie wykluło, to nie może być tak, że teraz będzie się przynajmniej, bystrą wodą w wc" wróbelku?.

Odpowiedz

Anonim, 15 lutego 2012, 17:30 0 0

p.s. a czy na tym forum nie ma kogoś bardziej merytorycznego?, czy tu w ogóle panuje zasada, dowalić!, obrazić? itp, itd...
pozdrawiam SOFIMCARS

Odpowiedz

Anonim, 16 lutego 2012, 8:34 0 0

Są ale myślę że masz chyba jakieś klapi na oczach wkierunku IC. A to błąd!
Kiedyś to pojmiesz.....
firma handlowa poklepie Cię po plecach ale swoje zrobi i zarobi.Uwikła Cię w rożne umowy a ty jak ten "jak ten królik, dziki królik"będziesz płacił za części x2.
Pzdr. Pa Ka

Odpowiedz

Anonim, 16 lutego 2012, 8:36 0 0

A jeszcze jedno. ...
bez podniety swoje rób ale uważaj co robisz :) to tylko taka zasada.

Odpowiedz

Anonim, 16 lutego 2012, 23:23 0 0

Myślałem, że to Ja jestem porządnie kopnięty... ale...
Sofimcars... Tobie, żadna terapia nie ulży w cierpieniu...
Mimo wszystko będę się za Ciebie modlił...
Hahahahahahaha
Powodzenia w pisaniu,bo żaden potencjalny klient nie łyknie Twych wyimaginowanych, nic nie znaczących mądrości...

Odpowiedz

Anonim, 24 lutego 2012, 14:04 0 0

To się nazywa inwestycja w przyszłość!!! Takie zawodowe szkoły to prehistoria więc dobrze że ktoś o tym uczniach pomyślał. Gdzie i na czym te biedaki mają się uczyć.

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2012, 9:55 0 0

trzeba inwestować w pracowników, kto tego nie robi będzie później pluł sobie w brodę!

Odpowiedz