Katalog amortyzatorów KYB na 2012 rok

, 9 lutego 2012, 16:29

KYB Europe wydał nowy katalog amortyzatorów, uzupełniony o wszystkie najnowsze referencje, wraz z informacjami na temat ich zastosowania. Katalog KYB 2012 zawiera części zamienne dla ponad 10 mln samochodów.

Katalog amortyzatorów KYB 2012Nowe zastosowania obejmują m.in. BMW serii 5 F10, Forda Fiesta VI, Forda Kuga, Nissana Qashqai, Nissana X-Trail, Renault Megane III, Renault Koleos, Opla Antara i Opla Corsa D.

W katalogu zawarte są części, które zapewniają ponad 99-procentową dostępność amortyzatorów do samochodów wytwarzanych przez 80 producentów. Firma wprowadza także nowe referencje zestawów montażowych górnego mocowania KYB SMK i zestawów ochronnych KYB PK, zwiększające trwałość amortyzatorów.

Katalog jest dostępny na stronie www.kyb-europe.com i w bazie katalogów TecDoc.

Dowiedz się więcej

Nowy katalog MANN-FILTER
Nowy katalog MANN-FILTER

Katalog MANN-FILTER na rok 2012 jest już dostępny. Zawiera szeroką paletę filtrów dla ponad 35 000 pojazdów i maszyn, z ponad 150 nowymi referencjami. Oprócz kolejnych referencji, cechuje się nową szatą graficzną, ułatwiającą odnalezienie odpowiedniego filtra. Katalog jest dostępny w 14 wersjach językowych, w formie drukowanej, na płycie CD lub w wersji online. Na rynek europejski […]

Katalog sprężyn zawieszenia KYB na 2012 rok
Katalog sprężyn zawieszenia KYB na 2012 rok

Najnowszy katalog sprężyn zawieszenia KYB K-Flex na rok 2012 został wzbogacony o 143 nowe referencje. Ponadto zostało zaktualizowanych 59 numerów części, zapewniając jeszcze większy zakres zastosowań produktów. Katalog obejmuje łącznie 2 300 referencji dostępnych dla europejskiego rynku części zamiennych. Do głównych nowych zastosowania sprężyn zawieszenia KYB K-Flex zaliczyć można poniższe modele samochodów: Citroen C4 Picasso, […]

Nowość w Dokuji: amortyzatory
Nowość w Dokuji: amortyzatory

Oferta marki Dokuji dostępna w firmie Hipol Sp z o.o. została rozszerzona o kolejne produkty. Tym razem są to amortyzatory do popularnych modeli aut azjatyckich. Aby ułatwić znalezienie odpowiedniej referencji umożliwiono szukanie po numerach KYB jako zamienników. Natomiast w opisach dodatkowych produktów zostały wprowadzone również oznaczenia elementów montażowych (osłony, odboje) . Wszystkie amortyzatory Dokuji objęte są 2-letnią […]

12 milionów amortyzatorów CDC od koncernu ZF
12 milionów amortyzatorów CDC od koncernu ZF

W 1994 roku koncern ZF rozpoczął produkcję amortyzatorów o zmiennych parametrach tłumienia – CDC. Obecnie wytwarza już ich czwartą generację. W 2012 roku powstał 12-milionowy egzemplarz amortyzatora CDC marki Sachs. Pierwotnie amortyzatory CDC były przeznaczone do pojazdów z segmentu premium. W 2011 roku wyprodukowano ich ponad 2,1 mln, z przeznaczeniem na pierwszy montaż w pojazdach […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 lutego 2012, 10:19 0 0

Dobre "amorki", sam mam zamontowaną markę, i nic się nie dzieje, a montowano mi nowe w 2008r, badania tech. wykazują najwyższy poziom i dalszą żywotność. POLECAM!
Pozdrawiam SOFIMCARS

Odpowiedz

Anonim, 13 lutego 2012, 10:50 0 0

Oj Sofimcars. Ja to bym do takiego hebla niegdy Kayaby nie zamontował. Co najwyżej Magnumy, Harta lub Max Geara. ;)

Odpowiedz

Anonim, 13 lutego 2012, 13:31 0 0

Najwidoczniej masz tępego tego hebla, więc montuj sobie "żółtaczkę" z półki minus kroć do potęgi MAKGAJWERKU?.
W ogóle gdzie tu wyobraźnia o własnym i innych bezpieczeństwie, w końcu montując to "coś", to poziom poniżej wyobraźni.
Rozumiem, że "TANIE", ale taniej to oznacza, że dobre?, bezpieczne?, zamiast dołożyć więcej i kupić minimum dobre, o 50zł droższe?.
Ja osobiście rozumiem taniej, ale jak droższe, dobre kosztuje 100zł, a tanie 20zł.
Myślę, że klient będzie miał na tyle wyobraźni, że coś tu nie "halo", a "tanizna" tak dostosowała cenę, że jest na granicy "zawahania decyzji" wmawiając, że to co tańsze, to również markowe?, masakra!, czym wprowadza się klienta w błąd? przy wyborze.
A dystrybutor o miałkiej wyobraźni, który ogranicza się tylko na zysk?, a nie na inne wartości, zarabia krocie na "taniźnie" i ma wszystko w 4l, ważny zysk, a klientowi w "pysk"?.
Ale i są firmy które dzielą się "zyskiem", dużą część zysku przeznaczają na "szczytne cele", i DUŻE PROMOCJE, gdzie klient pośredni, ma możliwość uzyskać, nie tylko więcej informacji, większego rozwoju, ale i zaproponowania, ostatecznemu klientowi LEPSZE AMORKI z pierwszej ręki!!!, a nie, z czwartej, piątej!!!, gdzie cena winduje do góry?.
Pozdrawiam Sofimcars
p.s. Mało osób wie, że posiadam "redimpreze", więc można wnioskować, że to "kolega" z "zaprzyjaźnionej firmy", moje współczucie, za obrażanie posiadaczy "Japończyków"

Odpowiedz

Anonim, 13 lutego 2012, 15:03 0 0

Sofimku. Wszyscy wiedzą, że KYB, to dobry, markowy, sprawdzony produkt i nikogo w tej materii nie trzeba uświadamiać jak Ty to robisz.
PS. Dlaczego słowo amorki ubrałeś w cudzysłów? Czyżbyś powątpiewał w to co mówisz?

Odpowiedz

Anonim, 13 lutego 2012, 17:38 0 0

A jest takie słowo "amorki"?

Odpowiedz

Anonim, 14 lutego 2012, 7:26 0 0

No takie małe amory.

Odpowiedz