Uzupełnienie oferty świec żarowych Delphi

, 8 lutego 2012, 13:30

Firma Delphi wprowadziła na rynek 9 nowych świec żarowych, które znajdą zastosowanie w pojazdach Nissan, Opel, Hyundai, Toyota, Audi, Chevrolet, Mitsubishi, Smart i Volkswagen. Cała gama 111 produktów tego typu pokrywa 96% europejskiego parku samochodowego.

Świece żarowe DelphiAby ułatwić znalezienie odpowiedniego produktu przygotowano nowy katalog Delphi i uzupełniono o najnowsze produkty dane w popularnym katalogu TecDoc.

 

Kluczowe zastosowania nowych produktów:
Nr kat. Delphi Kluczowe zastosowania
HDS425 Nissan Terrano, Serena
HDS426 Opel Antara; Chevrolet Nubira, Captiva
HDS427 Hyundai Accent, Getz, Rio
HDS428 Mitsubishi Colt, Smart ForFour
HDS429 ToyotaAvensis, Corolla
HDS430 Toyota 4Runner, Land Cruiser
HDS431 Honda Accord, Civic, FRV
HDS432 Audi A3, A4, A5, A6

 

Dowiedz się więcej

Auto Partner S.A. promuje zakupy filtrów i świec żarowych
Auto Partner S.A. promuje zakupy filtrów i świec żarowych

W sieci sprzedaży Auto Partner S.A. rozpoczęły się dwie promocje: filtrów MANN-FILTER i świec żarowych MaXgear, w ramach których skumulowane zakupy produktów poszczególnych marek nagradzane są narzędziami i odzieżą warsztatową. Zasady promocji MANN-FILTER W promocji filtrów MANN-FILTER do wygrania jest jeden z 8 wózków narzędziowych Boxo w specjalnej ofercie za 1 zł netto. Aby nabyć […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 lutego 2012, 10:51 0 0

Co o jakości świec ż. już nie trzeba pisać, to tak delikatna materia, że montowanie "byle co" "made in...", to zakrawa o pomstę do nieba...
Więc warto na takich częściach eksploatacyjnych, nie oszczędzać!!, warto aby świeca "jarała" się porządnie i żywotnie.
Firma która ma swoje tradycje i wyrobioną markę na pewno, zapewne mają sprawdzony i dobry produkt, aby świadomie go można zakupić i montować, bo niczym tak sobie nie zepsujesz swej marki, jak na drobnicy, która szwankuje i w prowadza użytkownika w furie..., tu trzeba prezyzji, aby wszystko grało w uk. zapłonu.
WYSTRZEGAJMY SIĘ ŁADNEGO I TANIEGO, tego i tak nie widać, a błąd w zakupie, doprowadza, że "słychać swoje myśli można głośno" kiedy będzie o poranku klops.
Pozdrawiam SOFIMCARS

Odpowiedz