Dostęp do portalu danych technicznych w atrakcyjnej cenie

, 8 lutego 2012, 11:43

Hella rozpoczyna promocję portalu danych technicznych HGS Data. Od lutego do maja do każdego zakupionego testera Hella-Gutmann można dokupić HGS Data w bardzo atrakcyjnej cenie – jedynie za 999 zł netto.

HGS-DataHGS Data to  14 000 modeli pojazdów i 400 000 części zamiennych. Tak wygląda baza danych technicznych Hella, dostępna 7 dni w tygodniu, 356 dni w roku, w każdym miejscu i o każdej porze, z dowolnego komputera o ile ma on połączenie z siecią Internet. HGS Data powstała z myślą o codziennej pracy warsztatów, jest rozwiązaniem, które ma ułatwiać pracę i pozwalać zaoszczędzić czas.

HGS Data zawiera m.in. dane techniczne pojazdów, plany obsługi technicznej, harmonogramy przeglądów, informacje nt. sterowania silnikiem, układu ABS, poduszek powietrznych, termiki,  technologii oświetlenia, także aktualizowane materiały ułatwiające naprawę i schematy połączeń. Dodatkowo HGS Data jest połączona z katalogiem części Hella i TecDoc.

 

Dowiedz się więcej

Wyposażenie warsztatowe Hella na raty
Wyposażenie warsztatowe Hella na raty

Hella wprowadza możliwość zakupu ratalnego wyposażenia warsztatowego. W ramach sprzedaży ratalnej zdefiniowano 12 pakietów, które obejmują zarówno urządzenia diagnostyczne, jak i usługi oraz same urządzenia albo same usługi. W pakietach pakietów znalazły się m.in. testery mega macs oraz usługi takie jak aktualizacja oprogramowania, dostęp do bazy danych HGS Data oraz dostęp do technicznej infolinii Hella-Gutmann. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!