Skuteczne i trwałe szczypce boczne

, 1 lutego 2012, 14:27

Dzięki kilku nowoczesnym rozwiązaniom, które poprawiają skuteczność i komfort pracy, korzystanie z nowego modelu szczypiec bocznych TwinForce marki Knipex wymaga użycia o 30-40 proc. mniej siły i umożliwia docinanie drutów i kabli przy jednoczesnej ochronie dłoni i stawów.

Szczypce boczne KnipexDzięki specjalnej konstrukcji dźwigni, cięcie drutów, przewodów i taśm metalowych jest o połowę lżejsze, niż przy użyciu szczypiec Knipex z serii 74. TwinForce są wykonane ze stali chromowo-wanadowej, mają hartowane ostrza i dwukomponentowe rękojeści.

Dostępne od niedawna w sklepie Profitechnik.pl narzędzie może docinać drut o grubości do 4 mm, przy lekkim trzykrotnym ściśnięciu o niewielkiej sile uderzenia. Ma to wpływ na ochronę dłoni i stawów podczas pracy.

Szczypce są stabilne, a podwójne, kute i frezowane złącze czopowe, opatentowane specjalnie dla modelu TwinForce chroni przed powstawaniem luzów podczas używania.

Szczypce boczne Knipex Szczypce boczne Knipex Szczypce boczne Knipex

Według przedstawicieli marki Knipex, szczypce TwinForce mogą posłużyć przez kilka lat, przy średniej intensywności używania.

Dowiedz się więcej

Funkcjonalny zestaw szczypiec wąskich
Funkcjonalny zestaw szczypiec wąskich

Kamasa Tools opracowała zestaw szczypiec K 7002 o wszechstronnym zastosowaniu, wyposażonych w mocne szczęki oraz wyprofilowane rękojeści wykończone materiałem antypoślizgowym. Rękojeści narzędzi pokryto materiałem antypoślizgowym. Miękka, gumowana zewnętrzna część ramion, która ma bezpośredni kontakt z dłonią, minimalizuje ryzyko wyślizgnięcia się narzędzia z ręki. Natomiast wewnętrzna, twarda warstwa rękojeści, zapewnia pewny chwyt. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu ramion […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!