Bosch zwycięzcą badania Imageprofile 2012

, 26 stycznia 2012, 13:33

Bosch zwyciężył w kategorii przedsiębiorstw branży przemysłowej badania wizerunkowego Imageprofile 2012 przeprowadzonym przez magazyn ekonomiczny „Manager Magazin“. Firma zajęła też piąte miejsce w ogólnym rankingu najbardziej renomowanych przedsiębiorstw.

Bosch - logoBosch uzyskał bardzo dobre oceny w kategoriach „Solidność finansowa” i „Innowacyjność”, a w kategorii „Zrównoważony rozwój” został oceniony najwyżej spośród wszystkich przedsiębiorstw.

– „Wyróżnienie dla najbardziej szanowanego przedsiębiorstwa przemysłowego bardzo nas cieszy, podobnie jak awans do pierwszej piątki ogólnego rankingu. Wynik ten pokazuje, że wartości, którymi na co dzień kierujemy się w naszej firmie wpływają pozytywnie na jej wizerunek również na zewnątrz” – powiedział Franz Fehrenbach, Prezes Zarządu Grupy Bosch.

W 2012 roku badanie objęło 170 firm w 10 branżach. Oceniano między innymi koncerny notowane przez niemiecki indeks giełdowy DAX, najbardziej znaczące niemieckie przedsiębiorstwa rodzinne oraz najważniejsze firmy działające globalnie.

Dowiedz się więcej

ESP obowiązkowy dla nowych modeli samochodów
ESP obowiązkowy dla nowych modeli samochodów

Układ stabilizacji toru jazdy staje się wyposażeniem seryjnym samochodów. Zgodnie z nowymi przepisami Unii Europejskiej, mającymi na celu zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego, wszystkie samochody, które otrzymają homologację po 1 listopada 2011 roku będą musiały być wyposażone w ESP. Z dniem 1 listopada 2011 wszystkie nowe samochody osobowe i lekkie pojazdy użytkowe, które otrzymały świadectwo homologacji […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!