Delphi uruchamia polską wersję strony internetowej

, 25 stycznia 2012, 12:00

Firma Delphi uruchomiła ostatnio nową stronę internetową dla polskich klientów na niezależnym rynku części zamiennych. Nowy wygląd, interesująca zawartość, a także łatwiejsza nawigacja dostępne są w języku polskim pod adresem: www.delphi.com/am-pl.

Widok strony DelphiNowo uruchomiona strona zawiera informacje o ofercie produktów Delphi z działów takich jak: klimatyzacja, układy hamulcowe, sterowanie silnikami Diesla i benzynowymi, komponenty układu kierowniczego i zawieszenia, narzędzia, sprzęt diagnostyczny, a także ofertę szkoleń i informacje na temat globalnej sieci warsztatów.

Uruchomienie nowej strony w polskiej wersji, to istotny etap dla naszej lokalnej organizacji,” powiedział Piotr Podrażka, manager ds. marketingu DPSS w Europie Środkowo-Wschodniej. „Nasi klienci i ich potrzeby są dla nas najważniejsi, a nowa strona odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostarczanie im interesujących i aktualnych informacji. Nowa strona zawiera także lokalizator centrów serwisowych Delphi, co dodatkowo wpływa na jej funkcjonalność

Strona będzie się stale rozwijać, jej zawartość stanie się bardziej interaktywna, planowane jest również stworzenie bezpiecznego obszaru logowania dla członków.

Nowa strona dostępna jest pod adresem: www.delphi.com/am-pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 25 stycznia 2012, 20:44 0 0

NIE www.delphi.com/am-pl >>>>>> http://am-pl.delphi.com/

Odpowiedz

Anonim, 25 stycznia 2012, 22:17 0 0

Firma "Delfin" się rozkręca.
Fakt, odpowiednie osoby we firmie od jakiegoś czasu!, tylko mnie jedno zastanawia, dlaczego aż tak długo to trwa?.
Panie Piotrze, firmie prawie nic nie brakuje...., oglądałeś zapewne film, "Więcej czadu"...
W tym tytule jest zawarte sedno, mej myśli, co trzeba zrobić, aby rozkręcić "biznes".
Tylko mały mózg pomyśli, że tytuł daje do myślenia.
pozdrawiam SOFIMCARS

Odpowiedz