Grudniowe nowości SKV

, 10 grudnia 2019, 12:08

Marka SKV wprowadziła do oferty 57 nowych produktów.

Wśród nowości znajdują się następujące produkty:

  • centralny zamek – 26 referencji,
  • zamek maski silnika – 2 referencje (16SKV401 i 16SKV402),
  • zamek klapy bagażnika – 2 referencje (16SKV514 i 16SKV515),
  • siłownik zamka centralnego – 14 referencji,
  • siłownik zamka bagażnika – 1 referencja (16SKV517),
  • siłownik klapki paliwa – 1 referencja (16SKV403),
  • przycisk klapy bagażnika – 1 referencja (16SKV516),
  • zacisk hamulca – 6 referencji,
  • silniki zacisku hamulca ręcznego – 3 referencje.

W aktualnych nowościach dominują siłowniki i zamki centralne do aut z grupy VW, a także takich marek jak BMW, Ford, Honda i Hyundai. Oprócz zamków do oferty produktów marki SKV wprowadzono również kompletną pompę paliwa o symbolu 02SKV791 z zastosowaniem do Audi A8 D3, VW Phaeton. W asortymencie znalazły się ponadto nowe referencje silników zacisku hamulca ręcznego o symbolach 96SKV036 (prawy) i 96SKV037 (lewy) mające zastosowanie w autach MERCEDES-BENZ GL350 GL450 GL550 ML350 ML550 oraz silnik zacisku 96SKV038 do MERCEDES-BENZ GLS GLE. Szczegółowe informacje o nowościach dostępne są w katalogu TecDoc i na www.skv.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

vvcet, 10 grudnia 2019, 16:05 2 -18

no more skv pół roku temu kupiłem pompkę paliwa - goście (pracownicy) pisali naprawdę dużo wiemy o pompkach:) ha ha ha, po 3 miesiącach wyła jak messerschmitt - teraz paliwo pobiera jak jest min 1/3 baku - a pisali na forach pół roku max.... mądry Polak po szkodzie jak widać przysłowie się nie wzięło znikąd:)

Odpowiedz

Gość, 10 grudnia 2019, 22:13 14 -4

stary ty bedziesz głupi przed szkoda jak i po szkodzie. jeśli pompa wyła po 3 miesiącach to nie ma opcji by kolejne 3 chodziła. Jak chcesz sie uczepić to choć pisz prawdę. Swoja drogą pompy oryginalne OE też sie psują i nikt nie wypisuje swoich żali na forum

Odpowiedz

Anonim, 12 grudnia 2019, 9:09 2 -2

Oj tam oj tam się czepiasz, koledzy pisali na forum, że zakładali termostat SKV i po pół roku dalej działał więc jak widać są sukcesy.

Odpowiedz

Chrząszcz z Warszawy, 12 grudnia 2019, 19:34 0 -17

My sprzedawcy z mocy ustawy dajemy 2 lata rękojmi na sprzedawane produkty, SKV po roku czasu już nie uznaje reklamacji. Pompy paliwa działają do 2 miesięcy, zamki centralne zacinają się po 6 miesiącach. Sondy lambda nowe już niesprawne. Mechanizmy podnoszenia szyb z pękającymi plastikowymi elementami. Typowa chińszczyzna rozreklamowana i lepiej opakowana, nawet 100% droższa.

Odpowiedz

Do Januszy Biznesu, 12 grudnia 2019, 21:21 19 -1

chyba pomyliłeś SKV której jakość jest OK z WRC Germany, WRC Original Parts albo jak kto woli WRC Spain z Włocławka , tam faktycznie jest badziewie oferowane przez Januszy biznesu. Cytujac GoWork opinia na temat WRC : "Janusz "biznesu" (typowy). Zarówno towar jak i metody jego wciskania tylko i wyłącznie z jak najdalszego wschodu. Wszelkie oferty pracy to w rzeczywistości oferty stażu. Właściciel niedojrzały i niezrównoważony .emocjonalnie, infantylny. Permanentny brak szacunku do klientów, pracowników, prawa... Huśtawki nastrojów i życiowe niepowodzenia w agresywny i wulgarny sposób wyładowuje na pracownikach i klientach, choć zdarza się, że niejednokrotnie traktuje ich w nieodpowiedni sposób jedynie dla zabawy. Często po prostu sobie nieradzi. KAŻDY były i obecny pracownik jest podobnego zdania, choć większość ma o wiele gorsze mniemanie na temat tej firmy i jego właściciela, choćby jeden z byłych już, niezadowolonych klientów, który postanowił zobrazować swoje szczere niezadowolenie z kiepskiej jakości towarów podrzucając pod budynek firmy (usunięte przez administratora) w kartonie, w którym otrzymał wcześniej towar - rzekomo zachodni, markowy..."
Odnośnie SKV firma nie rozwijała by się tak dynamicznie gdyby produkty były niskiej jakości, skądś ten rozwój i wprowadzanie nowych grup musi być finansowane.

Odpowiedz

Anonim, 12 grudnia 2019, 22:24 0 -10

Chyba pomyliłeś fora, tutaj piszemy o częściach,a nie o warunkach pracy czy pracodawcach. Wbij w internet SKV GERMANY to się dowiesz jak Janusze Biznesu sprzedają chińczyka jako germany. A urywające się plastiki, słabe sondy i pompy paliwa SKV to po prostu fakt.

Odpowiedz

Mietek, 13 grudnia 2019, 1:22 10 0

I tu się nie zgodze. Skv akurat daje rade i to nawet dobrze, mam coraz więcej pytań od klientów o części tej firmy, a jak klient chce tańszy zamiennik i proponuję mu np WRC, to słyszę co, a co to w ogóle jest, skąd to, dobre to, co to? Także zrezygnowałem już z wrc i nigdy więcej tej pseudowloszczyzny(na opakowaniach) -chinszczyzny(w rzeczywistosci) czy zwał jak zwał, ledwo zamontujesz a już się rozpada,gdzie cena wcale w sumie nie powala. Sprawdzone, że lepiej dołożyć i mieć konkret niż badziew.

Odpowiedz

Do Anonim, 13 grudnia 2019, 6:15 12 -1

Nikt nie pomylił for, kto jak nie pracownik firmy wie najlepiej o jakości oferowanego towaru przez firmę, metodach i jakości obsługi klienta? Sonda Delphi i SKV to ten sam produkt gorzej więc uczepić się nie mogłeś, urywające się plastiki to raczej pomyliłeś SKV z twoim golfem 3 bo taki poziom rozgarnięcia reprezentujesz. Jak ktoś wcześniej napisał, marka SKV by nie miała szans się rozwijać w takim tempie gdyby produkty były niskiej jakości. Jest na Motofocusie reportaż z ich międzynarodowych imprez targowych w których SKV się wystawiali, robi wrażenie i szacunek za to że nie szukają kolejnych dystrybutorów w kraju i wpychają się do każdego sklepiku tylko poszukują dystrybutorów w Europie.

Odpowiedz

Anonim, 13 grudnia 2019, 8:41 0 -9

Bo w każdym sklepie nikt tego nie chce, natomiast w necie Janusze Biznesu sprzedają SKV GERMANY na potęgę.

Odpowiedz

Do Anonima, 13 grudnia 2019, 9:55 11 0

Zadziwiająca jest twoja nie wiedza na temat marki skv, widzę że puściły Ci wodze fantazji, artykuł jest o nowościach , ale jak to mówią ,,konkurencja,, nie śpi.

Odpowiedz

Dystrybutor, 13 grudnia 2019, 11:17 14 0

A jakiej marki nie ma duzo w necie?a sorry zapomniałem o WRC germanu bo tym nikt poza nimi nie chce handlować znając ich jakość.

Odpowiedz