System opakowań Bag in Box w ofercie Ravenol

, 3 grudnia 2019, 12:49

W celu zwiększenia wydajności pracy, Ravenol opracował opakowanie produktowe Bag in Box.

Składają się z wytrzymałego kartonu i plastikowej torby ze zintegrowanym kurkiem wylotowym. To rozwiązanie, dzięki któremu można zredukować ilość odpadów po wykorzystanym oleju. Innowacyjne opakowanie gwarantuje także bezpieczny transport i łączy dobre zabezpieczenie pakowanego produktu z dbałością o środowisko.

Bag in Box eliminuje konieczność składowania plastikowych pojemników lub ciężkich kanistrów, które zajmują dużo miejsca. Zapewnia większą elastyczność niż standardowe opakowania. System skutkuje oszczędnością miejsca aż do 80% w porównaniu z plastikowymi pojemnikami o tej samej wielkości. Teraz również dzięki wygodnemu kranikowi możesz odmierzyć dokładną ilość oleju potrzebną do zalania.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

rdest, 3 grudnia 2019, 19:35 1 0

Fajnie to Mobil opracował, brawo

Odpowiedz

Anonim, 3 grudnia 2019, 22:02 0 0

To tak się nie odbywa wymian opony 185/80/14 na feldze ford transit to ok wskakuje w obręcz przy 0.7 bar ale opony od 17 cali to już nie a opony osobowe wzmacniane to już w ogóle jak mam wytłumaczyć klientowi po tym filmie ze jest inaczej

Odpowiedz