Ostatni tegoroczny biuletyn nowości Nissens

, 23 grudnia 2011, 10:32

Ostatnie wydanie biuletynu Nissens News to kolejna odsłona najnowszych produktów, wśród nich są chłodnice cieczy, kondensery układów klimatyzacji i intercoolery.

Asortyment Nissens w zakresie chłodzenia silnika wzbogacił się o chłodnice cieczy przeznaczone do Dacia Logan (08-), Sandero (08-) oraz Ford Fiesta (08-) do aut z automatyczną oraz manualną skrzynią biegów oraz o trzy chłodnice, wykonane w technologii 5 mm, dedykowane do Mazda 6 (07-) i Toyota Hi-Lux (05-).

W ramach części do klimatyzacji oferta poszerzona została o kondensery m.in. do Chevrolet Cruze (09-), Opel Insignia (08-), Peugeot 508 (10-) oraz Toyota Camry (07-).

Do oferty włączono również trzy nowe pozycje w zakresie intercoolerów, które swym zastosowaniem obejmują auta: Dacia Logan (04-) 1.5 dCi, Toyota Auris (07-) oraz Corolla (07-), jak również Toyota Yaris (05-) z jednostką napędową 1.4 D4D.

Wszystkie wymienione produkty dostępne są już w sprzedaży. Produkty linii „First Fit”, zawierające niezbędne do montażu chłodnicy elementy, oznaczone są specjalnym logo „First Fit”.

Szczegóły produktów w katalogu Nissens on-line www.nissens.com.pl/katalog 

 

Dowiedz się więcej

Kolejne nowe produkty Nissens
Kolejne nowe produkty Nissens

Lutowa edycja Nissens News zawiera dziewięć najnowszych chłodnic cieczy, kondensery do układów klimatyzacji , nagrzewnice, intercoolery i elektrowentylatory. Są wśród nich produkty do samochodów osobowych i dostawczych. Wśród chłodnic cieczy znalazły się pozycje dedykowane do samochodów dostawczych (Citroen Jumper 2006- i Iveco Daily 2006-) a w segmencie samochodów osobowych produkty do modeli marki Kia: Sorento […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!